بانک پاسارگاد
13:31:51 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع گوشت منجمد تا ثبات قیمت در بازار ادامه می یابد
شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال وبختیاری از ذخیره سازی گوشت سفید و قرمز منجمد در این استان خبر داد و گفت: تا ثبات نسبی بازار عرضه گوشت ادامه دارد.
توزیع گوشت منجمد تا ثبات قیمت در بازار ادامه می یابد

به گزارش ایرنا، الله کرم نصیری روز چهارشنبه در کارگروه تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: در حال حاضر یک میلیون و ۴۰۰ هزار قطعه مرغ در مرغداری های استان آماده توزیع در بازار مصرف است.
وی افزود: برخورد با گرانفروشی و مجازات متخلفان در دستور کار اعضای کارگروه تنظیم بازار قرار دارد.
نصیری تصریح کرد: باید نظارت ها در چرخه عرضه گوشت قرمز با نرخ دولتی تا به دست مصرف کننده تشدید شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال وبختیاری اظهار داشت: دولت با پرداخت ارز به قیمت ۴۲ هزار ریال برای تامین نهاده های دامی و طیور در ثبات قیمت ها به منظور حمایت از تولید کننده و مصرف کننده نقش ارزنده ای داشته است.
نصیری از اختصاص ۵۰ درصد از سبوس گندم در کارخانه فرآوری آرد به اتحادیه دامداری ها خبر داد و تاکید کرد: با برنامه ریزی های انجام شده ۵۰ درصد مابقی سبوس با قیمت تعادلی مستقیم تحویل دامداری ها می شود.
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری نیز گفت: برای تامین کالا هیچ محدودیتی نداریم و در شرایط کنونی بازار آرام و تمامی اقلام اساسی مردم در انبارها موجود است.
حسن شمسی پور تصریح کرد: به منظور کنترل قیمت کالاها و جلوگیری از گران فروشی در بازار، بازرسی های مستمر از واحدهای صنفی صورت می گیرد.
مدیر شرکت پشتیبانی امور دام سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: امسال افزون بر یکهزار و ۳۶۱ تن گوشت قرمز و سفید در این استان تامین و توزیع شده است.
سعید جعفریان دهکردی افزود: این میزان گوشت به دنبال افزایش قیمت برخی از کالاهای اساسی، با هدف تنظیم بازار استان تامین و از طریق فروشگاه های زنجیره ای، میدان میوه و تره بار و تعاونی ‎های مصرف توزیع شده است.
وی افزود: از این میزان ۱۱۰ تن گوشت گرم، ۳۶۷ تن گوشت گوساله منجمد و ۸۸۴ تن گوشت مرغ منجمد بوده است.
به گفته جعفریان امسال افزون بر ۱۰ هزار و ۵۰۰ تن انواع نهاده های کشاورزی بین مرغداران و دامداران استان توزیع شد که از این میزان ۶ هزار و ۵۰۰ تن ذرت، یکهزار و ۵۰۰ تن جو و ۲ هزار و ۵۰۰ تن سویا بوده است.
وی افزود: شرکت پشتیبانی امور دام به اندازه کافی ذخیره گوشت قرمز و مرغ دارد و هیچ مشکلی در این رابطه ندارد.
۶۱۹۹/۶۰۲۱

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  وام 8700 کشاورز خسارت دیده چهارمحال و بختیاری استمهال شد
0/5 (0 نقد و بررسی)