بانک پاسارگاد
11:04:39 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توجه به معانی قرآن؛ لازمه رشد معنوی و تاثیر گذاری در زندگی
گروه فعالیت های قرآنی: مدرس دانشگاه در جمع بانوان شرکت کننده در جشن بزرگ انقلاب گفت: تلاوت قرآن کریم بدون توجه به معانی و مفاهیم قرآنی تاثیر قلبی کمی داشته برای افزایش معنویات و تاثیر پذیری قرائت قرآن در زندگی، نیازمند توجه به معانی قرآن هستیم. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن ( ایکنا) از […]
توجه به معانی قرآن؛ لازمه رشد معنوی و تاثیر گذاری در زندگی

گروه فعالیت های قرآنی: مدرس دانشگاه در جمع بانوان شرکت کننده در جشن بزرگ انقلاب گفت: تلاوت قرآن کریم بدون توجه به معانی و مفاهیم قرآنی تاثیر قلبی کمی داشته برای افزایش معنویات و تاثیر پذیری قرائت قرآن در زندگی، نیازمند توجه به معانی قرآن هستیم.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن ( ایکنا) از چهار محال و بختیاری، روز گذشته ۱۸ بهمن طیبه شریفی عضو شورای شهر شهرکرد و مدرس دانشگاه در جشن بزرگ«زن انقلابی در آیینه قرآن» که با همکاری کمیته قرآن دهه فجر استان و با حضور پرشور بانوان در فرهنگسرای شهرکرد برگزارشد، اظهار کرد: تلاوت قرآن کریم بدون توجه به معانی و مفاهیم قرآنی تاثیر قلبی کمی داشته برای افزایش معنویات و تاثیر پذیری قرائت قرآن در زندگی، نیازمند توجه به معانی قرآن هستیم.
وی با اشاره به روایت از امام صادق (ع) بیان کرد: قرآن عهد و پیمان خداست و برای مسلمانان لازم است که هر روز ۵۰ آیه از آن را خوانده ، قرآن را از یاد نبریم که خواندن قرآن کفاره گناهان است.
شریفی افزود: هر مومنی که با قرآن انس گرفته و به آموزه های قرآن دقت کند، کلام الله مجید در پوست و خونش آمیخته شده و در رشد و تعالی روحش تاثیر گذار خواهد بود.
مشاور خانواده با بیان الزام خواندن روزانه قرآن، تصریح کرد: هر کس قرآن زیاد بخواند عمرش برکت می یابد و خیر و برکت در زندگی اش حاکم می شود.
وی تصریح کرد:توصیه و تاکید قرآن بر رعایت نکات اخلاقی برای سلامتی روح و روان آدمی است و همواره باید با قرائت قرآن کریم خود را متصل به علم بی انتهایی کرده تا سالم زندگی کنیم.
شریفی ادامه داد: کلام‌الله‌ مجید به عنوان فرهنگستان مسلمانان و معجزه الهی بوده و قرآن کریم برای تمام مردم جهان الگوی صحیح زندگی را آموخته است.

خبر جدید  محرم ماه ایستادگی مقابل شیطان است

0/5 (0 نقد و بررسی)