بانک پاسارگاد
0:55:24 - جمعه 4 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تنوع بازارهای صادراتی چهارمحال و بختیاری زنجیره صادرات را تکمیل می‌کند
مدیرکل خدمات تجاری سازمان توسعه و تجارت ایران گفت:تنوع بازارهای صادراتی چهارمحال و بختیاری بسیار است و باید به صورت تخصصی بازاریابی شوند تا زنجیره صادرات تکمیل شود.
تنوع بازارهای صادراتی چهارمحال و بختیاری زنجیره صادرات را تکمیل می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سهراب سلیمی ظهر امروز در همایش تجلیل از صادرکنندهگان نمونه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سازمانهای توسعه و تجارت در جهان چند وظیفه عمده دارد، اظهارداشت: متاسفانه در کشور ما چند کار دیگر به این وظایف افزوده شده که موجب کاهش چالاکی این سازمان شده است.

وی افزود: تجارت خارجی کشور باید به ریل اصلی بازگردد و وظایفی که در کشورهای واجد تکنولوژی انجام میدهند را انجام دهد، بخش خصوصی باید کار خود را انجام دهد و سازمان توسعه تجارت باید مسیر را برای تجارت آماده کند.

خبر جدید  طوفان شن محور گندمان - بروجن را مسدود کرد

بیشتر بخوانید:

  • بیشتر ارزهای صادراتی در سامانه نیما اظهار نشده اند
  • میران صادرات از چهارمحال و بختیاری به ۶۲ میلیارد دلار رسید
  • اهداف بازگشت ارز صادراتی محقق نشد

مدیرکل خدمات تجاری سازمان توسعه و تجارت ایران بیان کرد: در تلاشیم با تامین اعتبار و پرداخت کمک هزینه به صادرکنندگان کمک کنیم تا با هدفگیری بازارهای هدف، تبلیغات و مشاوره در کار صادرات موفق شوند.

خبر جدید  سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری منصوب شد

سلیمی با بیان اینکه تنوع بازارهای صادراتی چهارمحال و بختیاری بسیار است و باید به صورت تخصصی بازاریابی شوند تا زنجیره صادرات تکمیل شود، خاطرنشان کرد: بازارهای جدید باید در کنار بازارهای سنتی قرا گیرد تا مشکلات صادرات و فروش محصولات حل شود.

وی گفت: قرار دادن کمک هزینه برای برندسازی محصولات تولیدکنندگان و پرداخت یارانه سود تسهیلاتبه کاهش دغدغههای تولیدکنندگان و صادرات محصولاتشان کمک میکند.

خبر جدید  طرح «دفع و هدایت آب‌های سطحی» در شهرکرد اجرا می‌شود

مدیرکل خدمات تجاری سازمان توسعه و تجارت ایران افزود: سازمان توسعه و تجارت کشور وظیفه هدایت و آموزش را برعهده دارد اما راههای جدید برای مقابله با مشکلات فعلی باید توسط صادرکنندگان اندیشیده شود زیرا با راهکارهای قدیمی نمیتوان مشکلات جدید را حل کرد.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)