بانک پاسارگاد
12:19:11 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تمدید ثبت نام بیمه تکمیلی مداحان و شاعران آیینی
نماینده بنیاد دعبل در استان چهارمحال و بختیاری از تمدید ثبت نام بیمه تکمیلی مداحان و شاعران آیینی خبر داد. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال بختیاری؛ محمدرضا توسلی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مداحان و شاعران آیینی استان می‌توانند تا ۲۷ بهمن ماه سال جاری برای ثبت نام بیمه تکمیلی خود اقدام […]
تمدید ثبت نام بیمه تکمیلی مداحان و شاعران آیینی

نماینده بنیاد دعبل در استان چهارمحال و بختیاری از تمدید ثبت نام بیمه تکمیلی مداحان و شاعران آیینی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال بختیاری؛ محمدرضا توسلی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مداحان و شاعران آیینی استان می‌توانند تا ۲۷ بهمن ماه سال جاری برای ثبت نام بیمه تکمیلی خود اقدام کنند.

وی افزود: به عنوان اولین و تنها موسسه رسمی ارائه خدمات بیمه ای و تامین اجتماعی به ذاکران و ستایشگران اهل بیت در سطح کشور برای چندمین سال متوالی اقدام به دریافت پیشنهاد بیمه تکمیلی درمان از شرکت های معتبر بیمه و اطلاع رسانی به جامعه مداح می نماید.

این مقام مسئول  از انجام توافق با بیمه “آرمان” در خصوص پوشش بیمه تکمیلی مداحان و شاعران خبر داد و گفت: بیمه تکمیلی درمان مداحان و ستایشگران اهل بیت همواره یکی از اولویت های مدیریت بنیاد دعبل بوده است که متاسفانه طی چند سال اخیر با استقبال حداقلی روبرو نشد و به حد نصاب نرسید. پیشنهاد جدید بیمه تکمیلی درمان از نظر میزان تعهدات و حق بیمه، بسیار مناسبی ارزیابی می گردد و نسبت به نرخ اعلام شده دیگر شرکت های بیمه ای تقریباً نیم بهاست.

وی ادامه داد: طبق توافق انجام شده، همه مداحان و شاعران آیینی – اعم از بیمه شدگان دعبل و غیر آن – می توانند از این امکان برخوردار شوند.

توسلی با اشاره به اینکه حق بیمه هر نفر ماهانه دویست هزار ریال است افزود؛ کسانیکه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بنیاد دعبل هستند، حق بیمه خود ماهانه (در ابتدای هر ماه) پرداخت می نمایند و کسانیکه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بنیاد دعبل نیستند کل مبلغ حق بیمه یکسال را در ابتدای ثبت نام پرداخت می کنند.

نماینده بنیاد دعبل در استان چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: در مرحله اول که استعلام تعداد متقاضیان است و حداکثر تا ۲۷ بهمن ۹۶ ادامه دارد، واجدین شرایط باید کد ملی سرپرست خانوار به همراه تعداد نفرات به سامانه ۳۰۰۰۸۵۶۱۲۳۴۵۶۰ پیامک شود، مثلا برای یک خانواده پنج نفره که کد ملی سرپرست خانوار ۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ است به ترتیب از سمت چپ به صورت   ۵-۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ به شماره سامانه پیامک گردد.

وی در پایان درخصوص نحوه اطلاع رسانی اظهار داشت: اطلاع رسانی بیمه تکمیلی این دوره از طریق پایگاه اطلاع رسانی بنیاد دعبل، کانال تلگرام دعبل، پیامک و همچنین بروشورهایی که تهیه شده انجام می شود.

در مرحله اول فقط استعلام انجام می شود و فقط از طریق پیامک.