بانک پاسارگاد
19:05:35 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تمام توان دولت در مسیر ایجاد اشتغال است
به گزارش خبرنگار مهر، منصور معظمی ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح ۱۵ طرح صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تمام توان دولت در مسیر ایجاد اشتغال است، اظهار داشت: دولت به دنبال افزایش سرمایه گذاری و افزایش تولید است. وی بیان کرد: با افزایش سرمایه گذاری و حرکت در مسیر تولید، اشتغال ایجاد […]
تمام توان دولت در مسیر ایجاد اشتغال است

به گزارش خبرنگار مهر، منصور معظمی ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح ۱۵ طرح صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تمام توان دولت در مسیر ایجاد اشتغال است، اظهار داشت: دولت به دنبال افزایش سرمایه گذاری و افزایش تولید است.

وی بیان کرد: با افزایش سرمایه گذاری و حرکت در مسیر تولید، اشتغال ایجاد می شود و مشکلات اقتصادی در کشور حل می شود.

خبر جدید  آغاز مبارزه به آفت سن غلات در مزارع چهارمحال و بختیاری

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بیان کرد: بخش تولید باید صادرات محور باشد چرا که تولید کالاهای صادراتی زمینه ساز رونق بخش تولید است.

نقدینگی بالای کشور باید به سمت تولید  و ایجاد اشتغال حرکت کند

وی با اشاره به اینکه نقدینگی در کشور بالا است، بیان کرد: باید با مدیریت مناسب، نقدینگی ها را به سمت تولید و ایجاد اشتغال هدایت کرد.

خبر جدید  ۴۰۰۰ چهارمحالی برای مراسم پیاده روی اربعین ثبت نام کردند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اظهار داشت: باید مدیریت مناسب صورت گیرد تا از نقدینگی بالای کشور بهره وری ایجاد شود.

وی بیان کرد: طی برنامه ریزی های انجام شده بخش صنعت اینده خوبی در سال آینده خواهد داشت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بیان کرد: بهره گیری مناسب از ظرفیت های بانکی نقش مهمی در توسعه بخش صنعت دارد.

خبر جدید  ضرورت اشراف بر نقشه های دشمنان انقلاب اسلامی

0/5 (0 نقد و بررسی)