بانک پاسارگاد
10:54:20 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تلاش جهاد دانشگاهی برای ایجاد ۲ برند ملی تولیدات بومی در هر استان
رئیس سازمان تجاری سازی و اشتغال دانش‌آموختگان با بیان اینکه تلاش بر این است تا در اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی دو برند ملی در هر استان ایجاد شود، تصریح کرد: امید است جهاد دانشگاهی با استفاده از ظرفیت‌های خویش نقش موثری در ایجاد مشاغل خانگی ایفا کند. به گزارش ایسنا، محمدصادق بیجندی در جلسه […]
تلاش جهاد دانشگاهی برای ایجاد ۲ برند ملی تولیدات بومی در هر استان

رئیس سازمان تجاری سازی و اشتغال دانش‌آموختگان با بیان اینکه تلاش بر این است تا در اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی دو برند ملی در هر استان ایجاد شود، تصریح کرد: امید است جهاد دانشگاهی با استفاده از ظرفیت‌های خویش نقش موثری در ایجاد مشاغل خانگی ایفا کند.

به گزارش ایسنا، محمدصادق بیجندی در جلسه طرح الگوی نوین مشاغل خانگی با هدف ایجاد و توسعه مشاغل خانگی در استان چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی یک نهاد واسطه‌ای تسهیل‌گر و یک سازمان دانش‌بنیان با نگاه اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی به ازای هر ۵۰ متقاضی یک تسهیل‌گر تعریف می‌شود که تعداد تسهیل‌گران ۴۰۰ نفر خواهد بود و در این مسیر از بستر آی‌.تی نیز استفاده می‌شود.

خبر جدید  مجموعه خبرهای کوتاه بیست و سوم اسفند ماه+فیلم

بیجندی با بیان اینکه باید در تولید محصولات خانگی و ارائه به بازار نگاه فراملی داشته باشیم، تصریح کرد: بسیاری از کارآفرینان یک استان از وجود کارآفرینان در سایر استان‌های کشور بی‌اطلاع هستند.

وی لازمه موفقیت در حوزه مشاغل خانگی را ایجاد شبکه‌سازی برای فروش محصولات تولیدشده دانست و عنوان کرد: برندسازی محصولات حلقه مفقوده در اتصال به بازار است و یکی از موارد مهم متصل شدن به بازارهای مصرف است.

خبر جدید  ارزش صلح امام حسن (ع) کمتراز جهاد و شهادت امام حسین(ع) نبود

بیجندی با بیان اینکه تلاش بر این است تا در اجرای این طرح دو برند ملی در هر استان ایجاد شود، تصریح کرد: امید است جهاد دانشگاهی با استفاده از ظرفیت‌های خویش نقش موثری در ایجاد مشاغل خانگی ایفا کند.

وی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی کمتر از ۲۰ درصد اعتبارات دولت را دریافت می‌کند و تاکنون ۱۳ درصد از این اعتبارات محقق شده است، ادامه داد: در سال گذشته ۱۲۰۰ پروژه ملی با اعتبار بالغ بر ۴۳۰ میلیارد تومان توسط جهاد دانشگاهی در کشور اجرایی شده است.

خبر جدید  راه‌اندازی نخستین مرکز تخصصی آموزش هنر به کودکان در اصفهان

بیجندی اضافه کرد: این نهاد دو دانشگاه، ۶ مرکز آموزشی، ۱۴۸ مرکز تخصصی و فوق تخصصی دارد و دارای سه خبرگزاری ازجمله ایسنا و ایکناست.

وی گفت: جهاد دانشگاهی در سطح کشور بالغ بر هفت هزار نیرو دارد که ۲۷۰۰ نیروی آن دارای تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری هستند.

بیجندی خاطرنشان کرد: طرح الگوی نوین مشاغل خانگی در هشت استان چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، آذربایجان غربی، لرستان، کرمانشاه و کردستان اجرا می‌شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)