بانک پاسارگاد
9:10:11 - سه‌شنبه 2 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقویت علم رونق کار و تلاش نقش اساسی در توسعه‌ ایفا می‌کند
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تعلیم و تربیت و تقویت علم، دانش و فرهنگ رونق کار و تلاش نقش اساسی در دستیابی سریع‌تر به اهداف توسعه‌ای ایفا می‌کند. شعار سال: استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تعلیم و تربیت و تقویت علم، دانش و فرهنگ رونق کار و تلاش نقش اساسی در دستیابی سریع‌تر به […]
تقویت علم رونق کار و تلاش نقش اساسی در توسعه‌ ایفا می‌کند

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تعلیم و تربیت و تقویت علم، دانش و فرهنگ رونق کار و تلاش نقش اساسی در دستیابی سریع‌تر به اهداف توسعه‌ای ایفا می‌کند.

شعار سالاستاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تعلیم و تربیت و تقویت علم، دانش و فرهنگ رونق کار و تلاش نقش اساسی در دستیابی سریع‌تر به اهداف توسعه‌ای ایفا می‌کند.

 «اقبال عباسی» در ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهار محال و بختیاری در سال جاری، با بیان این‌که فرهنگ تجلی فرهنگ‌ها و نوع نگاه فرهنگی، تاریخی، مدنی و مذهبی ملت‌هاست، اظهار کرد: هر قومی با تجلیات فرهنگی، مدنی و مذهبی خود عمق فرهنگ یک ملت را می‌سازد.

خبر جدید  توسعه تشکل ها با بستر سازی مردم محور/ لزوم تقویت تعهد اجتماعی

وی عنوان کرد: تعلیم و تربیت و کار و تلاش دو وظیفه مهم است که باید فرزندانمان را به سمت آن‌ها سفارش کنیم.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: رعایت عدالت و توزیع عادلانه امکانات با هدف شتاب بخشی به روند توسعه یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید است.

وی با اشاره به اینکه مردم اقوام مختلف کشور با توجه به آداب و رسوم مختلف، فرهنگ‌های متعددی را شکل می‌دهند، گفت: اسلام با توجه به نگاه همه‌جانبه‌ای که دارد می‌تواند این فرهنگ‌های مختلف را تقویت کند.

خبر جدید  زاینده رود دوباره خشک شد

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه علمای علم توسعه سرمایه‌های فکری و مادی را عامل توسعه جوامع می‌دانند، عنوان کرد: اکنون متخصصان این حوزه به این نتیجه رسیده‌اند که اقتصاد باید منجر به نشاط اجتماعی شود.

عباسی عدالت و نشاط اجتماعی را دو مؤلفه مهم پیشرفت جوامع برشمرد و افزود: در کشور ما به برکت فرهنگ اصیل اسلامی نشاط وجود دارد اما توسعه و پیشرفت کم است.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: تعلیم و تربیت و تقویت علم، دانش و فرهنگ رونق کار و تلاش نقش اساسی در دستیابی سریع‌تر به اهداف توسعه‌ای ایفا می‌کند.

خبر جدید  افزایش صادرات کالا در چهارمحال و بختیاری

وی با اشاره به این‌که استکبار جهانی با توجه به پیشرفت علم و دانش برای ۵۰ سال آینده و سلطه بر کشورهای دنیا برنامه‌ریزی می‌کند، تصریح کرد: ما باید با علم‌اندوزی و کار و تلاش بیشتر نیازهایمان را رفع کرده تا محتاج دیگران نباشیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۲۵ آبان ۹۶، کدمطلب:۹۶۰۸۲۵۱۵۱۷۸، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)