بانک پاسارگاد
1:44:33 - دوشنبه 14 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تغییر در سیستم اداری باید موجب تحول، بهبود کار و تلاش مضاعف شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: تغییر در سیستم اداری باید موجب تحول، بهبود کار و تلاش مضاعف شود.
تغییر در سیستم اداری باید موجب تحول، بهبود کار و تلاش مضاعف شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرکرد، مظاهر نیکخواه ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدیدپژوهشی و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد کهبا حضور اعضای هیئت رئیسه، رؤسای دانشکدهها و مدیران اجرایی در ساختمان اداری واحد شهرکرد برگزار شد، گفت: تغییر در سیستم اداری باید موجب تحول، بهبود کار و تلاش مضاعف شود.

ویبا تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و با اشاره به شعر «سر نی در نینوا میماند اگر زینب نبود؛ کربلا در کربلا میماند اگر زینب نبود»، اظهار کرد: حضرت زینب(س) اسوه صبر و استقامت، پیامآور قیام امام حسین(ع) و واقعه کربلاست به همین دلیلحق بسیاری بر گردن شیعیان جهان دارد.
تودیع

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد اظهار کرد: این بانوی بزرگوار در تمام وقایع کربلا یاریگر حضرت اباعبدالله بود، وقتی حضرت پیکر پاک شهدا را به خیمهگاه منتقل میکرد، حضرت زینب(س) برای انتقال پیکرها به یاری امام میرفت جز زمانی که پیکر فرزندان خود حضرت را آوردند برای اینکه خدای ناکرده برادر در ملاقات با خواهر شرمنده نشود از خیمه خارج نشد که این ادب فقط از حضرت زینب برمیآید و بس.

خبر جدید  عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد شهرکرد داروی درمان سرطان معده ساخت

تودیع

نیکخواه تصریح کرد: یکی از حوزههایی که میتواند برای دانشگاه درآمدزا باشد، حوزه پژوهش و فناوری است و این امر زمانی محقق میشود که مراکز رشد، شرکتهای دانشبنیان و دفتر ارتباط با صنعت با معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه همراه شوند و معاونت توسعه هم باید با ارائه راهکارهای مناسب به نتیجه رسیدن طرحهای پژوهشی و طرحهای شرکتهای دانشبنیان در تحقق درآمدزایی دانشگاه نقش مفید و مؤثر داشته باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهآزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری هم با تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: هدف از تکریم و معارفه، بهرهبرداری از توانمندیهای مسئولان جدید است تا با ارائه طرحها و ابتکارهای خود موجب رشد و ترقی دانشگاه شوند.

خبر جدید  پذیرش دانشجو در 12 رشته جدید کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

حجتالاسلام رضا قاسمینژاد افزود: یکی دیگر از اهداف تغییر و تحول در پستهای مدیریتی، پویایی و تحول در دانشگاه است و انتظار میرود با این تغییرات شاهد این پویایی در دانشگاه باشیم و این افراد هستند که میتوانند برای تحقق این مهم نقشآفرینی کنند.

وی با اشاره به رسالت دفتر نهاد رهبری در دانشگاهها که همان هدایت، حمایت و نظارت است، بیان کرد: همه ما مسئول هستیم و مسئول هم تکلیفگراست، امام علی (ع) میفرماید «مسئولیت امانتی است که بر گردن ما آویخته است و ما باید با خدمت به خلق در مسیر رضای پروردگار نسبت به مسئولیت خود پاسخگو باشیم».

خبر جدید  محيطی مناسب برای رفاه دانشجويان در زمان‌های غيرآموزشی فراهم شود

تودیعتودیع

در این مراسم فرهاد خاکسار حقانی معاون سابق توسعه و مدیریت منابع دانشگاه و بهزاد زمانی دهکردی معاون پژوهش و فناوری نیز گزارش اقدامات و فعالیتهای انجام شده در زمان تصدی پستهای مدیریتی خود را ارائه کردند.

تودیعتودیع

به گزارش آنا، از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، حسین سازگار به عنوان سرپرست جدید پژوهش و فناوری و حسین جعفری کاکلکی بهعنوان سرپرست جدید توسعه و مدیریت منابع دانشگاه معرفی و از خدمات شایسته معاونان قبلی تجلیل شد.

در این نشست شهرام تقیپور هم بهعنوان رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد معرفی و از خدمات حسین سازگار رئیس قبلی تجلیل شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)