بانک پاسارگاد
14:45:41 - یکشنبه 31 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تسریع در روند اجرای طرح انتقال آب بن_بروجن
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرح انتقال آب بن_بروجن در چهارمحال و بختیاری باید سریعا اجرایی شود چراکه انجام این طرح بسیاری از مشکلات را در استان حل می‌کند. شعار سال: اقبال عباسی امشب در نشست شورای هماهنگی حوضه آبریز زاینده‌رود که با حضور وزیر نیرو و معاونان وی، استانداران چهارمحال و بختیاری، اصفهان و یزد، […]
تسریع در روند اجرای طرح انتقال آب بن_بروجن

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرح انتقال آب بن_بروجن در چهارمحال و بختیاری باید سریعا اجرایی شود چراکه انجام این طرح بسیاری از مشکلات را در استان حل می‌کند.

شعار سالاقبال عباسی امشب در نشست شورای هماهنگی حوضه آبریز زاینده‌رود که با حضور وزیر نیرو و معاونان وی، استانداران چهارمحال و بختیاری، اصفهان و یزد، معاونان وزارت کشور، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، اظهار کرد: سهم چهارمحال و بختیاری از زاینده‌رود و همچنین تخصیصی طرح انتقال آب بن_بروجن باید رعایت شود.

خبر جدید  مردم چهارمحال و بختیاری ۲ میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان صدقه دادند

وی با اشاره به اینکه آب سد زاینده‌رود به بهانه کم بودن حجم آب در این سد رها می‌شود، افزود: طرح انتقال آب بن_بروجن در چهارمحال و بختیاری باید سریعا اجرایی شود چراکه انجام این طرح بسیاری از مشکلات را در استان حل می‌کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نظارت‌های کمی و کیفی بر چگونگی مصرف آب در همه استان‌های کشور ضروری است، ادامه داد: نصب دستگاه‌های کنترل مصرف بر مجاری مصرفی راه دیگری در مدیریت مصرف منابع آب است که باید در دستور کار قرار گیرد.

خبر جدید  صنعت کهن نمد مالی

عباسی با تاکید بر اینکه ازجمله اقداماتی که وزارت جهاد کشاورزی باید نسبت به انجام آن اقدام کند اصلاح الگوی کشت است، عنوان داشت: وزارت نیرو باید پیش‌بینی‌های لازم را برای تامین آب ۳۱ طرح، توجه به حقآبه کشاورزان و بررسی سهم چهارمحال و بختیاری از منابع آبی را انجام دهد.

خبر جدید  انتصاب ها در چهارمحال و بختیاری با نظر استاندار صورت می گیرد

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار ۲۵آذر ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۰۹۲۵۰۰۲۱۷۴، www.farsnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)