بانک پاسارگاد
12:34:33 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ترفند متهم اعدامی مواد مخدر برای فرار از زندان فاش شد
سناریوی متهم اعدامی در جونقان برای فرار از زندان نقش برآب شد. به گزارش ایلنا، فرمانده انتظامی شهرستان فارسان گفت: درپی کسب خبری مبنی بر فرار متهم محکوم به اعدام از مرکز توانبخشی روانی سینای جونقان، دستگیری متهم در دستورکار ماموران ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت. خبر جدید  همایش کوهپیمایی خانوادگی برگزار […]
ترفند متهم اعدامی مواد مخدر برای فرار از زندان فاش شد

سناریوی متهم اعدامی در جونقان برای فرار از زندان نقش برآب شد.

به گزارش ایلنا، فرمانده انتظامی شهرستان فارسان گفت: درپی کسب خبری مبنی بر فرار متهم محکوم به اعدام از مرکز توانبخشی روانی سینای جونقان، دستگیری متهم در دستورکار ماموران ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت.

خبر جدید  آغاز برداشت گل محمدی

سرهنگ سیروس میرزایی افزود: ماموران با اخذ مجوز قضایی پس از انجام کاراطلاعاتی گسترده، متهم را که با اسامی جعلی در محل های مختلف اقامت می کرد، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر و به زندان شهرکرد منتقل کردند.

وی گفت: این سوداگر مرگ به اتهام حمل و نگهداری پنج کیلوگرم هروئین به اعدام محکوم شده بود و در زندان شهرکرد به سر می‌برد که با سناریو تظاهر به دیوانگی از زندان شهرکرد جهت مداوا به مرکز توانبخشی روانی جونقان منتقل و در فرصتی مناسب از این محل متواری واقدامات مجرمانه خود را از سرگرفته بود.

خبر جدید  مجموعه خبرهای کوتاه 23 اردیبهشت + فیلم

0/5 (0 نقد و بررسی)