بانک پاسارگاد
2:24:38 - جمعه 28 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تداوم توزیع گوشت منجمد تا ثبات قیمت در بازار
توزیع گوشت منجمد تا ثبات قیمت در بازار چهارمحال و بختیاری تداوم دارد.
تداوم توزیع گوشت منجمد تا ثبات قیمت در بازار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،مرکز چهارمحال و بختیاری،معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری با اشاره به ذخیره سازی گوشت سفید و قرمز منجمد دراستان گفت: تا ثبات نسبی بازار عرضه گوشت ادامه دارد. الله کرم نصیری درنشست کارگروه تنظیم بازار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد:هم اکنون یک میلیون و۴۰۰ هزار قطعه مرغ تولید شده در مرغداری های استان آماده توزیع در بازار مصرف است.
نصیری تصریح کرد:نظارت ها در چرخه عرضه گوشت قرمز با نرخ دولتی باید تشدید شود تا مصرف کننده واقعی از این کالا بهره مند شود.
معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری گفت:دولت با پرداخت ارز به قیمت۴۲هزارریال برای تامین نهاده های دامی و طیور در ثبات قیمت ها به منظور حمایت از تولید کننده و مصرف کننده نقش ارزنده ای داشته است.
نصیری از اختصاص بخشی از سبوس گندم کارخانه فرآوری آرد استان به اتحادیه دامداری ها به نرخ تعادلی خبردادو گفت: این سبوس مستقیم تحویل دامداری ها می شود.
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری هم گفت: برای تامین کالا هیچ محدودیتی نداریم و در شرایط کنونی بازار آرام و تمامی اقلام اساسی مردم در انبارها موجود است.
حسن شمسی پور افزود:به منظور کنترل قیمت کالاها وجلوگیری از گران فروشی در بازار، بازرسی های مستمر از واحدهای صنفی صورت می گیرد.
مدیرپشتیبانی امور دام سازمان جهادکشاورزی استان هم گفت:امسال افزون برهزار و ۳۶۱ تن گوشت قرمز و سفید در این استان تامین و توزیع شده است.
سعید جعفریان دهکردی افزود: این میزان گوشت به دنبال افزایش قیمت برخی از کالاهای اساسی، با هدف تنظیم بازار استان تامین و از طریق فروشگاه های زنجیره ای، میدان میوه و تره بار و تعاونی ‎های مصرف توزیع شده است.
وی افزود: از این میزان ۱۱۰ تن گوشت گرم، ۳۶۷ تن گوشت گوساله منجمد و ۸۸۴ تن گوشت مرغ منجمد بوده است.
به گفته جعفریان امسال افزون بر ۱۰ هزار و ۵۰۰ تن انواع نهاده های کشاورزی بین مرغداران و دامداران استان توزیع شد که از این میزان ۶ هزار و ۵۰۰ تن ذرت، هزار و ۵۰۰ تن جو و ۲ هزار و ۵۰۰ تن سویا بوده است.
وی افزود: شرکت پشتیبانی امور دام به اندازه کافی ذخیره گوشت قرمز و مرغ دارد و هیچ مشکلی در این رابطه ندارد.
منبع :: http://chb.iribnews.ir

خبر جدید  ارسال 1375 کیسه آرد به مناطق سیل زده
0/5 (0 نقد و بررسی)