بانک پاسارگاد
22:13:08 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تبیین الگوهای صحیح اسلامی باعث غنی شدن جوانان می‌شود
گروه فرهنگی – کارشناس مذهبی رسانه ملی با اشاره به اینکه متأسفانه الگوهای دینی در جامعه به حاشیه رفته و الگوهای غربی در میان جوانان رواج یافته است، اضافه کرد: باید با تبیین الگوهای صحیح اسلامی جوانان را غنی کرد تا چشم به الگوهای بزک‌کرده غربی نداشته باشند. به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، […]
تبیین الگوهای صحیح اسلامی  باعث غنی شدن جوانان می‌شود

گروه فرهنگی – کارشناس مذهبی رسانه ملی با اشاره به اینکه متأسفانه الگوهای دینی در جامعه به حاشیه رفته و الگوهای غربی در میان جوانان رواج یافته است، اضافه کرد: باید با تبیین الگوهای صحیح اسلامی جوانان را غنی کرد تا چشم به الگوهای بزک‌کرده غربی نداشته باشند.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالفضل صابری اراکی، کارشناس مذهبی رسانه ملی، صبح امروز ۳۰ بهمن‌ماه در مراسم سوگواری ایام شهادت حضرت زهرا(س) که در دفتر نماینده و لی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد برگزار شد، با تسلیت ایام فاطمیه، گفت: مردم و جوانان باید سیره و زندگی حضرت زهرا(س) را الگوی راه خود قرار دهند.
استاد حوزه ودانشگاه با اشاره به اینکه متاسفانه الگوهای دینی در جامعه به حاشیه رفته و الگوهای غربی در میان جوانان رواج یافته است، اضافه کرد: باید با تبیین الگوهای صحیح اسلامی جوانان را غنی کرد تا چشم به الگوهای بزک کرده غربی نداشته باشند.
حجت الاسلام صابری اراکی با معرفی ازدواج حضرت فاطمه(س) و حضرت علی(ع) به عنوان ازدواجی ساده و متعالی، تصریح کرد: جوانان و به ویژه خانواده ها باید از این ازدواج پربرکت بهترین بهره ها برده و راهنمای راه خود در ازدواج قرار دهند.
کارشناس مذهبی رسانه ملی عنوان کرد: حضرت فاطمه(س) و حضرت علی(ع) ازدواجی بسیار ساده داشتند و حتی حضرت فاطمه لباس ازدواج خود را به فقیر بخشید بنابراین خروجی چنین ازدواجی امام حسن(ع)، امام حسین(ع) و حضرت زینب کبری می شود.
حجت الاسلام صابری اراکی با بیان اینکه متاسفانه امروز مهریه های سنگین، جهیزیه و سطح اقتصادی جای اخلاق و دین را در ازدواج ها گرفته است، خاطرنشان کرد: باید دادگاه های خانواده را با ازدواج های صحیح خلوت کنیم.
کارشناس مذهبی رسانه ملی اظهار کرد: کاهش ازدواج های آسمانی با معیارهای اسلامی باعث رواج معیارهای غربی رد میان خانواده ها شده است.

خبر جدید  اشرافی گری خطر جدی برای جامعه اسلامی

0/5 (0 نقد و بررسی)