بانک پاسارگاد
1:00:40 - پنج‌شنبه 12 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکید استاندار بر مرتفع سازی مشکلات پیمانکاران طرح‌های راه سازی
بازاریان چهارمحال و بختیاری پیرو مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا از ساعت ۱۸ امروز واحد‌های صنفی خود را تعطیل کردند.
تاکید استاندار بر مرتفع سازی مشکلات پیمانکاران طرح‌های راه سازی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز چهارمحال و بختیاری، استاندار در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: رفع سریع ترمشکلات پیمانکاران طرح‌های در دست اجرا در اولویت مدیرکل راه و شهرسازی استان و سایر مسئولان مرتبط باشد. 
آقای عباسی تاکیدکرد:حریم طرح‌های راه سازی درمالکیت دولت است، اما گاهی برخی افراد با شخم زدن و کاشت زمین‌های کشاورزی در حریم جاده‌ها ادعای مالکیت بر این زمین‌ها و دریافت خسارت دارند که این مسئله باید بر اساس قانون در حوزه راهسازی رفع شود.
استاندار درستاداقتصادمقاومتی استان تصریح کرد: از مسئولان قضایی تقاضا می‌شود برای رفع مشکلات مرتبط با طرح‌های عمرانی به خصوص در حوزه اقتصاد مقاومتی رونق تولید و پروژه‌های سرمایه‌گذاری بخش اقتصادی و اشتغال زایی با دستگاه‌های اجرایی همکاری بیش از گذشته داشته باشند.
آقای عباسی گفت: هیچ کدام از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان نباید با شکایت علیه یک دستگاه اجرایی دیگر روند اجرای طرح‌های عمرانی را مختل کنند.
وی تاکید کرد: در اجرای تمامی طرح‌های عمرانی باید حقوق مردم به طور کامل محاسبه و از سوی دستگاه اجرایی متولی پرداخت شود.
استاندار افزود:فرمانداران شهرستان‌های ده گانه موظفند مشکلات اجتماعی مرتبط با طرح‌های عمرانی را به موقع برطرف کنند تا هیچ پروژه به علت بروز معضل جدی متوقف نشود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دانلود   تاکید استاندار بر مرتفع سازی مشکلات پیمانکاران طرح‌های راه سازی تاکید استاندار بر مرتفع سازی مشکلات پیمانکاران طرح‌های راه سازی تاکید استاندار بر مرتفع سازی مشکلات پیمانکاران طرح‌های راه سازی تاکید استاندار بر مرتفع سازی مشکلات پیمانکاران طرح‌های راه سازی
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  خسارت میلیاردی سرما به باغات چهارمحال و بختیاری
0/5 (0 نقد و بررسی)