بانک پاسارگاد
13:29:12 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهرهای چهارمحال و بختیاری ساماندهی شود
به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهرهای چهارمحال و بختیاری ساماندهی شود، اظهار داشت: باید شهرداری ها و دستگاه های مربوطه در مسیر ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی به مناسبت ایام نوروز اقدامات لازم را انجام دهند. وی عنوان کرد: […]
تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهرهای چهارمحال و بختیاری ساماندهی شود

به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهرهای چهارمحال و بختیاری ساماندهی شود، اظهار داشت: باید شهرداری ها و دستگاه های مربوطه در مسیر ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی به مناسبت ایام نوروز اقدامات لازم را انجام دهند.

وی عنوان کرد: باید زمینه مناسب سازی معابر و زیبا سازی شهری در آستانه نوروز توسط شهرداری ها انجام شود.

خبر جدید  به دنبال تصویه حساب سیاسی نباشیم

ساماندهی ورودی شهرها در آستانه نوروز ضروری است

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ۴۰ شهرداری در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که باید در مسیر زیبا سازی شهرها و ساماندهی ورودی شهرها در آستانه نوروز حرکت کنند.

وی بیان کرد: فرمانداری های محلی برای چهارشنبه آخر سال برای اجرای مراسم این شب در نظر بگیرند تا مشکلی در سطح شهرها ایجاد نشود.

خبر جدید  تبریک استاندار چهارمحال و بختیاری به‌مناسبت فرارسیدن نوروز

رنگ آمیری بلوار ها و شستشوی معابر توسط شهرداری ها انجام شود

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: رنگ آمیری بلوار ها و شستشوی معابر توسط شهرداری ها تا پیش از آغاز سال جدید انجام شود.

وی بیان کرد: برای رنگ امیزی دیوارهای سطح شهر از رنگ های استاندارد استفاده شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه افزایش رضایت مسافران و گردشگران در استان چهارمحال و بختیاری باید مهمترین هدف باشد، بیان کرد: افزایش رضایت مسافران از ارائه خدمات در ایام نوروز زمینه ساز توسعه گردشگری در این استان است.

خبر جدید  اوقات شرعی امروز به افق یاسوج

عباسی تاکید کرد:ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی، تفریحی و خدماتی به مسافران نوروزی باید طبق استاندارد های موجود انجام شود تا نارضایتی ایجاد نشود.

0/5 (0 نقد و بررسی)