بانک پاسارگاد
15:08:31 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری ۱۷ یادواره شهدای فرهنگی در استان
مسئول بسیج فرهنگیان با بیان اینکه در سال جاری بیش از ۱۵ یادواره شهدای فرهنگی در چهارمحال و بختیاری برگزار شده، گفت: دو یادواره شهدای فرهنگی دیگر در یام الله دهه فجر برگزار خواهد شد. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار علی اصغر ایزدی در حاشیه یادواره شهدای فرهنگی شهر سامان […]
برگزاری ۱۷ یادواره شهدای فرهنگی در استان

مسئول بسیج فرهنگیان با بیان اینکه در سال جاری بیش از ۱۵ یادواره شهدای فرهنگی در چهارمحال و بختیاری برگزار شده، گفت: دو یادواره شهدای فرهنگی دیگر در یام الله دهه فجر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار علی اصغر ایزدی در حاشیه یادواره شهدای فرهنگی شهر سامان با گرامی داشت ایام الله دهه فجر و نقش موثر فرهنگیان در بصیرت افزایی جامعه، اظهار کرد: امروز دشمنان انقلاب فرهنگ اصیل اسلامی و نهاد خانواده ایرانی را نشانه گرفته‌اند، که فرهنگیان بسیجی با ظرفیت عظیمی که در دست دارند در راستای مقابله با این تهاجم نرم دشمنان باید به میدان بیایند. 

وی با بیان اینکه معرفی شهدا به نسل جوان از ضروریات است، خاطرنشان کرد: جوانان سرمایه های ملی ما هستند و در وضعیتی که دشمن برای انحراف جوانان و خانواده ها همه گونه سرمایه گذاری می کند، فرهنگیان بسیجی باید با تلاش و کوشش خود با آموزش معارف دینی و اخلاق اسلامی و معرفی الگوهایی همچون شهدا به این قشر، نسل جوانان را در برابر شبیخون ناجوانمردانه فرهنگی دشمنان بیمه کنند. 

این مقام مسئول بیان کرد: فرهنگیان بسیجی باید از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خود آگاه باشد؛ روش‌های نقش آفرینی موثر را شناسایی کرده تا با در نظر گرفتن درس‌ها و عبرت‌های فعالیت دشمن را در گذشته و حال به نسل جوان معرفی کنند و اهداف و انگیزه‌های دشمن را بیان و نقشه‌ها و طرح‌های آنها را در آینده نقش بر آب نمایند.