بانک پاسارگاد
18:51:09 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه تخصصی تجوید با حضور استاد موسوی بلده در شهرکرد
گروه فعالیت‌های قرآنی – سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری کارگاه دو روزه آموزش تخصصی تجوید در شهرکرد با حضور استاد موسوی بلده خبرداد. محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری  در گفت و گو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر […]
برگزاری کارگاه تخصصی تجوید با حضور استاد موسوی بلده در شهرکرد

گروه فعالیت‌های قرآنی – سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری کارگاه دو روزه آموزش تخصصی تجوید در شهرکرد با حضور استاد موسوی بلده خبرداد.

محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری  در گفت و گو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر افزود: این دوره با حضور استاد، سید محسن موسوی بلده، نویسنده کتاب« حلیه القرآن» و از اساتید برجسته کشوری برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این کارگاه، ویژه اساتید و قاریان و حافظان قرآن استان، برگزار می‌شود، افزود: آماده‌سازی متقاضیان شرکت در دوره تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم و آشنایی بیشتر اساتید و قاریان و حافظان استان با تکنیک‌های قرائت قرآن در مسابقات رسمی از اهداف برگزاری این کارگاه است.
وی ادامه داد: همچنین مهارت‌افزایی قاریان قرآن کریم در حوزه‌های تخصصی قرائت از قبیل تجوید، صوت و لحن و زمینه‌سازی برای تعامل جامعه قرآنی استان با اساتید برتر قرآنی کشور از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه در استان است.
تقی پور با بیان اینکه این کارگاه، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ( ۱۶ و ۱۷ اسفند امسال)، برگزار می‌شود، تصریح کرد: این کارگاه تخصصی در مجتمع رفاهی لاله شهرکرد برگزار می شود.
وی ادامه داد: ۶۵ نفر از خواهران و براداران که در دوره تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم ثبت‌نام و در مراحل اولیه پذیرفته شده اند، در این کارگاه شرکت می کنند.

خبر جدید  ۸ سارق در چهارمحال و بختیاری دستگیر شد

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان افزود: این کارگاه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه شانزدهم و هفدهم اسفند از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ویژه خواهران و از ساعت ۱۳ الی ۱۷ عصر ویژه برادران برگزار می شود.
تقی پور با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی صوت ولحن در روز های دهم و یازدهم اسفند با حضور استاد یاراحمدی گفت: آزمون ورودی دوره تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم نیز در روز جمعه ۱۸ اسفند برگزار می شود.

خبر جدید  توزیع 70 هزارجلد مجلات رشد در مدارس

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)