بانک پاسارگاد
16:42:13 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه تخصصی آموزش قرآن در شهرکرد
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری محسن تقی پور با اشاره به برگزاری کارگاه تخصصی آموزش قرآن در شهرکرد، افزود: این دوره با حضور استاد، سید محسن موسوی بلده، نویسنده کتاب «حلیه القرآن» و از اساتید برجسته کشوری برگزار می‌شود. خبر جدید  حضور ۳۰۰ بسیجی […]
برگزاری کارگاه تخصصی آموزش قرآن در شهرکرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری محسن تقی پور با اشاره به برگزاری کارگاه تخصصی آموزش قرآن در شهرکرد، افزود: این دوره با حضور استاد، سید محسن موسوی بلده، نویسنده کتاب «حلیه القرآن» و از اساتید برجسته کشوری برگزار می‌شود.

خبر جدید  حضور 300 بسیجی جهادگر در مناطق محروم شهرستان کوهرنگ

وی با بیان اینکه این کارگاه، ویژه اساتید و قاریان و حافظان قرآن استان است، افزود: آماده‌سازی متقاضیان شرکت در دوره تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم و آشنایی بیشتر اساتید و قاریان و حافظان استان با تکنیک‌های قرائت قرآن در مسابقات رسمی از اهداف برگزاری این کارگاه است.

سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مهارت‌افزایی قاریان قرآن کریم در حوزه‌های تخصصی قرائت از قبیل تجوید، صوت و لحن و زمینه‌سازی برای تعامل جامعه قرآنی استان با اساتید برتر قرآنی کشور از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه در استان است.

خبر جدید  جشن میلاد کوثر در فارسان

0/5 (0 نقد و بررسی)