بانک پاسارگاد
17:23:47 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی نمایشگاه خوشنویسی در شهرستان سامان
مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهار محال و بختياري گفت: ۱۲۰ اثر در اولين نمايشگاه خوشنويسي شهرستان سامان به نمايش گذاشته شده است. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ جواد کارگران در گفتگو با خبرنگار ما از افتتاح اولين نمايشگاه خوشنويسي در شهرستان سامان خبر داد و اظهار داشت: با توجه بر […]
برپایی نمایشگاه خوشنویسی در شهرستان سامان

مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي چهار محال و بختياري گفت: ۱۲۰ اثر در اولين نمايشگاه خوشنويسي شهرستان سامان به نمايش گذاشته شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ جواد کارگران در گفتگو با خبرنگار ما از افتتاح اولين نمايشگاه خوشنويسي در شهرستان سامان خبر داد و اظهار داشت: با توجه بر اينکه نمايشگاه خوشنويسي براي اولين بار در شهرستان سامان برگزار شده است آثار به نمايش گذاشته شده از کيفيت خيلي خوبي بر خوردار هستند.

کارگران با بيان اينکه در اين نمايشگاه ۱۲۰ اثر از ۱۰  هنرمند در سبک هاي نستعليق ، شکسته نستعليق و … به نمايش گذاشته شده است ، بيان داشت: اين نمايشگاه به مدت يک هفته صبح ها از ساعت ۹تا ۱۲ ظهر و بعد از ظهر ها از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۶ عصر براي بازديد علاقمندان داير است .

وي با اشاره بر اينکه انجمن خوشنويسي در اين شهرستان در سال ۶۸ تاسيس شده است و در دوره هاي متعدد بيش از ۵ هزار نفر هنرمند خوشنويس در اين انجمن پرورش يافته است، بيان داشت: هنرمندان شهرستان سامان در حوزه خوشنويسي و خطاطي نه تنها در استان بلکه در کشور حرف هاي زيادي براي گفتن دارد.

مدير کل اداره کل فرهنگ و ارشاد چهار محال و بختياري گفت: بايد مسئولين استاني و شهرستاني در راستاي سياست هاي فرهنگي در شهرستان سامان که يک شهرستان فرهنگي از هنرمندان حمايت کنند و همه بايد در جهت تبليغ حضور هنرمندان در عرصه هاي فرهنگي پيش قدم باشند .