بانک پاسارگاد
14:06:50 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی بازارچه کارآفرینی در لردگان
بازارچه کار آفرینی به همت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده لردگان در مدارس شهرستان بر پا شد. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده لردگان در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: همزمان با برپایی جشنوازره خوارزمی در مدارس شهرستان لردگان ؛ بازارچه کارآفرینی در دبیرستان بنت الهدی […]
برپایی بازارچه کارآفرینی در لردگان

بازارچه کار آفرینی به همت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده لردگان در مدارس شهرستان بر پا شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده لردگان در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: همزمان با برپایی جشنوازره خوارزمی در مدارس شهرستان لردگان ؛ بازارچه کارآفرینی در دبیرستان بنت الهدی لرگان به همت واحد مقاومت بسیج این مدرسه برپا شد و دانش آموزان اقلام دست ساز و توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.

وی عنوان داشت: آشنایی دانش آموزان با فرهنگ کار و فناوری در مدارس ، شکل گیری تفکر و ایده های کار آفرینی در میان دانش آموزان ونوآوری شغلی ازاهداف این بازارچه می باشد.

این مقام مسئول با بیان اینکه تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی در جامعه رسیدن به اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: یکی از راه‌های دستیابی به اقتصاد مقاومتی، معرفی و آشنایی دانش‌آموزان با تولیدات داخلی و فرهنگ استفاده از محصولات داخلی می‌باشد.