بانک پاسارگاد
21:51:33 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی ایستگاه «قرآن بخوان جایزه بگیر» در راهپیمایی ۲۲ بهمن
گروه فعالیت های قرآنی: سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از پرپایی ایستگاه های «قرآن بخوان جایزه بگیر» به همت موسسات قرآنی در ۲۲ بهمن امسال خبر داد. محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از چهار محال و بختیاری  […]
برپایی ایستگاه «قرآن بخوان جایزه بگیر» در راهپیمایی ۲۲ بهمن

گروه فعالیت های قرآنی: سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از پرپایی ایستگاه های «قرآن بخوان جایزه بگیر» به همت موسسات قرآنی در ۲۲ بهمن امسال خبر داد.

محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از چهار محال و بختیاری  با اعلام این خبرگفت: در این مراسم کودکان شرکت کننده در اهپیمایی با قرائت سوره هایی از قرآن می توانند جایزه دریافت کنند.
وی در خصوص برگزاری این طرح قرآنی گفت: قرآن برترین کتاب و معجزه پیامبر اکرم (ص) است که راهنمای زندگی تمامی انسان‌ها و نجات بخش بشریت از گمراهی است لذا به منظور تشویق و ترغیب کودکان به کلام الهی و ترویج فرهنگ قرآنی به منظور مقابله با تهاجم فرهنگی این برنامه برپا شده تا ضمن تشویق کودکان به خواندن قرآن، جوایزی به آنان که حافظ سوره‌های این کتاب آسمانی هستند، اهدا شود.
سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان افزود: این طرح قرآنی به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر با همکاری موسسات و خانه های قرآن در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار می شود.
گفتنی است؛ کودکان ۳ تا ۱۰ سال می توانند در این طرح قرآنی شرکت کنند.

خبر جدید  اجرای ششمین مرحله ترکیب ژنتیکی تولید گوسفند پر بازده

0/5 (0 نقد و بررسی)