بانک پاسارگاد
14:31:37 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخی به دنبال منحرف کردن افکار مردم از اهداف انقلاب هستند
مسئول بسیج رسانه استان گفت: امروزه برخی‌ها عامدانه به دنبال این هستند که ذهن ما را از خدمات ، آثار، آمال واهداف انقلاب اسلامی منحرف کنند در حالی که این انقلاب به راحتی به دست نیامده بلکه افراد زیادی در این راه شهید شدند. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار عیسی […]
برخی به دنبال منحرف کردن افکار مردم از اهداف انقلاب هستند

مسئول بسیج رسانه استان گفت: امروزه برخی‌ها عامدانه به دنبال این هستند که ذهن ما را از خدمات ، آثار، آمال واهداف انقلاب اسلامی منحرف کنند در حالی که این انقلاب به راحتی به دست نیامده بلکه افراد زیادی در این راه شهید شدند.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار عیسی حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: انقلاب اسلامی، خدمات بسیار زیادی به مردم ارائه کرده است و دارای اهداف متعالی برای جامعه بوده که لازم است در بین نسل های جدید تبیین شود.

وی عنوان داشت: امروزه برخی‌ها عامدانه به دنبال این هستند که ذهن ما را از خدمات ، آثار، آمال واهداف  انقلاب  اسلامی منحرف کنند در حالی که این انقلاب به راحتی به دست نیامده بلکه افراد زیادی در این راه شهید شدند. 

این مقام مسئول با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران، پدیده  بی نظیری است، تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر عده‌ای در فضای مجازی تلاش می‌کنند تا نظام شاهنشاهی که سرتاسر ظلم بود را جذاب نشان دهند و این مصیبت بسیار بزرگی است.

مسئول بسیج رسانه استان بیان داشت: انقلاب اسلامی باید نسل به نسل منتقل شود واین انتقال باید همراه با تبیین اهداف و آمال انقلاب اسلامی و نشان دادن مسیر صحیح انقلاب باشد تا نسل جدید به ان وفادار بوده واز آن پاسداری نمایند.

حیدری گفت: با وجودزاینکه امروزه رسانه ها علاوه بر وظیفه اطلاع رسانی در فرهنگ جامعه، تاثیرگذار هستند ، باید در زمینه اطلاع رسانی دقیق و شفاف نسبت به ابعاد و اهداف انقلاب اسلامی و لزوم بهره‌گیری از آن‌ها، نسل جوان را آگاه نمایند چرا که دشمنان انقلاب اسلامی به شدت در حال تخریب انقلاب است و از پی بردن نسل جوان و جدید به این اهداف و پیام های انقلاب وحشت دارند.

وی با بیان اینکه کسی که انقلاب اسلامی و دین اسلام را درک کرده باشد هیچگاه در برابر ظلم وبی عدالتی و تبعیض و استکبار سر فرو نخواهد آورد اظهار کرد:  روشنگری ماموریتی مهم است که رسانه‌ها بر عهده دارند.