بانک پاسارگاد
20:06:58 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخورد قاطع پلیس با قاچاق چوب
فرمانده انتظامي شهرستان لردگان گفت: نيروي انتظامي جهت حفاظت از منابع ملي قاطعانه با قاچاق چوب و فرآورده‌هاي جنگلي برخورد می‌کند به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ خسرو نجفی اظهار کرد: ماموران این فرماندهی در راستای مقابله با افراد سودجو طرح برخورد با قاچاقچیان منابع طبیعی را به مرحله اجرا گذاشتند. فرمانده انتظامی […]
برخورد قاطع پلیس با قاچاق چوب

فرمانده انتظامي شهرستان لردگان گفت: نيروي انتظامي جهت حفاظت از منابع ملي قاطعانه با قاچاق چوب و فرآورده‌هاي جنگلي برخورد می‌کند

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ خسرو نجفی اظهار کرد: ماموران این فرماندهی در راستای مقابله با افراد سودجو طرح برخورد با قاچاقچیان منابع طبیعی را به مرحله اجرا گذاشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان لردگان افزود: در این ارتباط ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی طی عملیات ایست و بازرسی چهار دستگاه خودروی سواری را متوقف کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودروها یک تن و ۶۰۰ کیلو چوب قاچاق درخت جنگلی بلوط کشف و رانندگان این خودروها نیز دستگیر شد.

نجفی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی به افراد سودجو و قاچاقچیان منابع طبیعی هشدار داد: نیروی انتظامی جهت حفاظت از منابع ملی قاطعانه با قاچاق چوب وفرآورده‌های جنگلی برخورد کرده و پس از تشکیل پرونده مراتب را به مقامات قضائی منعکس می‌کند.