بانک پاسارگاد
0:40:52 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای کم‌کاری خود باید پاسخگو باشیم
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل گفت: در مقابل کم‌کارهای خود در دنیا و آخرت باید پاسخگو باشیم. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام حمید بهرامی فیل آبادی در جلسه معارف مدیران این شهرستان اظهار کرد: شکر سه مرحله دارد در مرحله اول باید به دقت بیاندیشیم که بخشنده نعمت کیست، […]
برای کم‌کاری خود باید پاسخگو باشیم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل گفت: در مقابل کم‌کارهای خود در دنیا و آخرت باید پاسخگو باشیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام حمید بهرامی فیل آبادی در جلسه معارف مدیران این شهرستان اظهار کرد: شکر سه مرحله دارد در مرحله اول باید به دقت بیاندیشیم که بخشنده نعمت کیست، این توجه ایمان و آگاهی مرحله اول است، مرحله دوم شکر زبانی است  و نهایتا شکر عملی است.

وی افزود: کسی که شکر گزار است خود این شکر گزاری هم شکری دارد و به همین ترتیب ما  هیچگاه نمی توانیم شکر گزار تمامی نعمت ها باشیم ولی بنا به آیه قرآن کریم که خداوند می فرماید: «اگر شکر نعمت به جای آورید به نعمت شما می افزایم و اگر کفران نععمت کنید عذاب من بسیار سخت است»، ما باید تا حد توان خود شکرگزاری کنیم.

بهرامی بیان کرد: اینکه امروز توفیق خدمتگزاری به این مردم را پیدا کردیم و در جایگاه مدیرت هستیم خود این یکی از نعمت های خداوند است که اگر در خدمت رسانی و انجام تکالیف کوتاهی کنیم، از مصادیق کفر نعمت است، و باید هم در این دنیا و هم در آخرت پاسخگو باشیم که چرا از این ظرفیت استفاده نکردیم و مشکلات مردم را حل نکردیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اردل در پایان گفت: یکی دیگر از نعمت هایی که خداوند به کارگزاران نظام هدیه داد وجود مردم ولایتمدار و بصیر بود که در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری حماسی داشتند و ما به عنوان مدیران این نظام باید با خدمت و تلاش مضاعف هم از خدا و هم از این مردم تشکر کنیم، البته خدمت‌گزاری توفیق می خواهد و از خدا می خواهیم که به همه ما توفیق خدمت خالصانه ارائه کند.