بانک پاسارگاد
1:33:33 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای مقابله با نفوذ دشمن باید اختلاف سلیقه‌ها را کنار گذاشت
نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مقابله با نفوذ دشمن باید به ایرانی یکپارچه و متحد نظیر دوران جنگ تبدیل شویم.
برای مقابله با نفوذ دشمن باید اختلاف سلیقه‌ها را کنار گذاشت

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مقابله با نفوذ دشمن باید به ایرانی یکپارچه و متحد نظیر دوران جنگ تبدیل شویم.
محمد خالدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با اشاره به هشدار رهبری به مسئولان در خصوص توطئه‌های دشمن برای سال ۹۸، اظهار کرد: شرایط کشور ما هر لحظه در حال تغییر است و شرایط هر ماه با ماه قبلی تفاوت دارد. امروز همه ما باید با برنامه‌ریزی و تحلیل داده‌های اجتماعی و فرهنگی موجود برنامه‌ای برای مقابله با نفوذ دشمن طراحی کنیم.
وی افزود: دنیای مخالف ما برنامه خود را پیش می‌برد و می‌طلبد ما نیز با سنجیدن رفتارهای کشورهای مخالف برنامه‌ای همه‌جانبه برای رویارویی با دشمن آماده کنیم.
خالدی یادآور شد: امروز دشمن به سمتی می‌رود که ما نتوانیم حتی نفت خود را در قبال کالاهای اساسی بفروشیم. منتها شرایط جهانی این اجازه را به دشمن نداده است و وضعیت کنونی به معنی عقب نشینی دشمن نیست.
عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: امروز گروه‌های سیاسی باید تمامی اختلاف سلیقه‌های سیاسی خود را کنار بگذارند و احساس کنند که کشور در معرض تهدید است. امروز دشمن درصدد است تا کشور را در تنگنا قرار دهد و ما نیز با اتحاد و برنامه‌ریزی باید قدرت جمهوری اسلامی را بیش از گذشته نمایش دهیم. اگر دشمن در مقابل خود ایران متعهد و یکپارچه نظیر دوران جنگ ببیند دیگر به دنبال ایجاد مسئله برای ما نخواهد بود.
وی با اشاره به نقش مردم در مقابله با نفوذ دشمن بیان کرد: هشیاری مردم پایه و اساس کار است. صاحبان انقلاب مردم هستند. ما برای نشان دادن قدرت خود به دشمنان باید مردم را در کنار خود داشته باشیم. دنیای استکبار به دنبال جدایی مردم از حکومت است و قصد دارد مردم را به سمت نارضایتی ببرد. دستگاه‌های حاکمیتی، دولت و مجلس باید از مردم حمایت کنند و به دو مشکل اشتغال و معیشت که از اساسی‌ترین مشکلات امروز مردم است توجه کنند.
 
انتهای پیام
منبع :: http://shahrekord.isna.ir

خبر جدید  301 فقره پرونده طلاق در چهارمحال و بختیاری منجر به سازش شد
0/5 (0 نقد و بررسی)