بانک پاسارگاد
17:51:31 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخش کشاورزی زمینه ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است
به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی ظهر سه شنبه در نشست شورای اداری بخش لاران با اشاره به اینکه بخش کشاورزی زمینه ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: جایگاه بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری ارتقا یافته است. وی عنوان کرد: چهارمحال و بختیاری توانسته است در بخش های مختلف کشاورزی رتبه های برتر […]
بخش کشاورزی زمینه ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است

به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی ظهر سه شنبه در نشست شورای اداری بخش لاران با اشاره به اینکه بخش کشاورزی زمینه ساز توسعه چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: جایگاه بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری ارتقا یافته است.

وی عنوان کرد: چهارمحال و بختیاری توانسته است در بخش های مختلف کشاورزی رتبه های برتر کشوری کسب کند.

مشکلات طرح توسعه باغات سودجان رفع شود

 استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرح توسعه باغات سودجان، بیان کرد: طرح توسعه باغات شهر سودجان یکی از مهمترین پروژه های کشاورزی در چهارمحال و بختیاری به شمار می رود که نقش مهمی در افزایش تولید محصولات باغی این استان دارد.

خبر جدید  جدول پخش برنامه‌های صدای چهارمحال و بختیاری

وی اظهار داشت: باید مشکلات سد راه این طرح کشاورزی رفع شوند.

 استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه افزایش نرخ بیکاری چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین مشکلات در سطح استان به شمار می رود، بیان کرد: اجرای طرح های اشتغالزا در استان چهارمحال و بختیاری از مهمترین اهداف دولت است.

خبر جدید  آمادگی مراکز بهداشتی برای اجرای طرح سنجش سلامت+فیلم

تکمیل چرخه تولید بخش کشاورزی در چهارمحال و بختیاری ضروری است

 استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ایجاد اشتغال در روستاها به عنوان مهمترین اولویت مورد توجه قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: بخش کشاورزی از مهمترین ظرفیت ها برای اشتغال در چهارمحال و بختیاری به شمار می رود که باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

خبر جدید  ترویج نگرش‌ها و اقدامات دانش‌بنیان، مداوم و پرشتاب باشد

 استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: جذب سرمایه گذاران برای توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری در چهارمحال و بختیاری و تکمیل چرخه تولید ضروری است.

0/5 (0 نقد و بررسی)