بانک پاسارگاد
5:02:26 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخش کشاورزی در مناطق روستایی چهارمحال و بختیاری توسعه می یابد
ذبیح الله غریب در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بخش کشاورزی در مناطق روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری توسعه می یابد، اظهار داشت: توسعه بخش کشاورزی در مناطق روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری از مهمترین اهداف دولت است. وی عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل […]
بخش کشاورزی در مناطق روستایی چهارمحال و بختیاری توسعه می یابد

ذبیح الله غریب در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بخش کشاورزی در مناطق روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری توسعه می یابد، اظهار داشت: توسعه بخش کشاورزی در مناطق روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری از مهمترین اهداف دولت است.

وی عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های مناطق روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری برای توسعه بخش کشاورزی ضروری است.

خبر جدید  ورود سامانه بارشی جدید به چهارمحال و بختیاری

توسعه بخش کشاورزی در روستاها زمینه ساز کاهش مهاجرت است

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: توسعه بخش کشاورزی در مناطق روستایی زمینه ساز کاهش نرخ بیکاری و افزایش ایجاد اشتغال است.

وی بیان کرد: با توسعه بخش کشاورزی، مهاجرت در روستاهای چهارمحال و بختیاری کاهش می یابد.

خبر جدید  آموزش مربیان بازیهای بومی محلی در چهارمحال و بختیاری

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توسعه بخش کشاورزی زمینه ساز تحقق اقصتاد مقاومتی است، بیان کرد: استان چهارمحال و بختیاری در بسیاری از شاخص‌ها دارای ظرفیت‌های خوبی است که در اقتصاد مقاومتی تلاش می‌شود از ظرفیت‌های غیر فعال و نیمه‌فعال نیز استفاده شود.