بانک پاسارگاد
18:34:04 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازرسی ها از اصناف چهارمحال وبختیاری در بازار شب عید تشدید می شود
نعیم امامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بازرسی ها از اصناف چهارمحال وبختیاری در بازار شب عید تشدید می شود، اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای بازرسی از صنف های مختلف در بازار شب عید در این استان انجام شده است. وی عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون […]
بازرسی ها از اصناف چهارمحال وبختیاری در بازار شب عید تشدید می شود

نعیم امامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بازرسی ها از اصناف چهارمحال وبختیاری در بازار شب عید تشدید می شود، اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای بازرسی از صنف های مختلف در بازار شب عید در این استان انجام شده است.

وی عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۶۶ هزار بازرسی توسط بازرسان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از واحدهای صنفی شده است.

خبر جدید  تشکر از حماسه باشکوه اقتدار عاشورایی در بام ایران

 ثبت ۲۰۰۰ تخلف در واحد های صنفی چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجرات چهارمحال و بختیاری ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون بیش از یک هزار و ۹۰۰ پرونده تخلفاتی در این استان تشکیل شده است.

وی بیان کرد: بیش از دو هزار تخلف در واحد های صنفی چهارمحال و بختیاری شامل واحد های عرضه مواد غذایی، بهداشتی، نانوایان و … ثبت شده است.

خبر جدید  بقای انقلاب اسلامی در پیروی از مکتب اهل بیت است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجرات چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بسیاری از تخلفات در واحدهای صنفتی استان رعایت نکردن بهداشت بوده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)