بانک پاسارگاد
1:50:36 - سه‌شنبه 15 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از واحد بروجن
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری همزمان با امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بروجن، از این واحد دانشگاهی بازدید کرد.
بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از واحد بروجن

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرکرد، مظاهر نیکخواه صبح امروز همراه رئیس و معاون آموزشی، پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن در دومین هفته از برگزاری امتحانات پایان ترم این دانشگاه از محل برگزاری امتحانات در سالن امتحانات شماره یک و دو این دانشگاه بازدید کرد و از نزدیک شاهد چگونگی برگزاری امتحانات بود.

وی در بازدید از بخشهای مختلف حوزههای امتحانیبا عوامل اجرایی امتحانات و برخی از دانشجویان گفتگو کرد و مسائل و مشکلات موجود را مورد ارزیابی قرار داد.

خبر جدید  استقبال کودکان و نوجوانان از طرح اوقات فراغت «بچه‌های مسجد»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: اهتمام مسئولان دانشگاه بر این است دانشجویان در فضایی آرام و مطلوب و بدون استرس، امتحانات خود را با موفقیت به پایان برسانند.

نیکخواه برگزاری منظم امتحانات بر اساس قوانین و دستورالعملهای سازمان مرکزی را یکی از رسالتهای مهم علمی، آموزشی و فرهنگی دانشگاه دانست و افزود: تمام مراکز و واحدهای دانشگاهی استان با برنامهریزی دقیق و منظم در راستای افزایش کیفیت برگزاری امتحانات تلاش کنند.

خبر جدید  ارسال بیش از 100 اثر به نخستین جشنواره شعر زاینده‌رود

در این بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن هم با تشکر از حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان در محل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان، گزارشی از روند برگزاری امتحانات در این واحد دانشگاهی ارائه داد.

احمد بهرامی گفت: پس از گذشت دو دهه از تأسیس واحد بروجن در استان، همواره این واحد دانشگاهی در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته و با تلاش مسئولان استانی تنگناها و سختیها را پشت سر گذاشته و با فراهم کردن زیرساختها، آینده درخشانی را برای این دانشگاه میسر خواهد کرد.

خبر جدید  رقابت 600 ورزشکار چهارمحالی در مسابقات ورزشی کارکنان دولت

وی از جذب درآمدهای خارج از شهریه گفت و اظهار کرد: با برنامهریزیها و اخذ مجوزهای لازم از هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان، تعدادی از ساختمانهای غیرقابل استفاده این واحد دانشگاهی برای کسب درآمد، تغییر کاربری خواهند شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)