بانک پاسارگاد
12:23:15 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایران در سخت‌ترین شرایط تحریم، در حال پرتاب ماهواره به فضا است
گروه سیاست و اقتصاد – نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: امروز ایران در سخت‌ترین شرایط تحریم در حال پرتاب ماهواره به فضا با موشک‌های ساخت داخل است و این امر برای دشمن و جهانیان پیام‌هایی دارد.
ایران در سخت‌ترین شرایط تحریم، در حال پرتاب ماهواره به فضا است

ایران در سختترین شرایط تحریم، در حال پرتاب ماهواره به فضا استبه گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، حجتالاسلاموالمسلمین محمدعلی نکونام، امام جمعه شهرکرد، امروز، ۲۱ دیماه در خطبههای نمازجمعه شهرکرد، اظهار کرد: برخی به ظاهر نمازخوانها اسیر گناه و فساد میشوند که اگر نماز با توجه خوانده شود، بازدارنده از گناه است.
وی با اشاره به سالروز ولادت حضرت زینب (س) و تبریک روز پرستار، افزود: حضرت زینب (س) در سختترین شرایط زندگی در واقعه کربلا بعد از مصیبتهای بسیار نماز شب را ترک نکردند. باید پرستاران ایشان را در تمام عرصهها مانند صداقت در عمل، انس پرودگار و خدمت صادقانه الگو قرار دهند که بسیاری از پرستاران این گونه هستند.
حجتالاسلام نکونام اضافه کرد: شغل پرستاری یک شغل بسیار سخت بوده که نیازمند قدرت ایمانی و اراده قوی است.
وی تاکید کرد: ۲۱ دیماه به مناسبت شهادت غلامرضا رهبر نخستین خبرنگاری که در عملیات کربلای پنج سال ۶۵ به شهادت رسیده، سالروز بسیج رسانه است؛ لذا رسانهها و خبرنگاران تکلیف سنگینی دارند و امروز در کنار انواع جنگهای اقتصادی و … ، جنگ رسانه است که از مهمترین جنگها محسوب میشود.
امام جمعه شهرکرد ادامه داد: دشمن در جنگ رسانه دلها را خالی کرده و جنگ روانی به راه میاندازد و در تلاش است تا مردم را از انقلاب باز دارد و دروغ ببافد که گاهی از کاه، کوه میسازد تا با ناامیدی در میان مردم به اهداف شیطانی خود برسد.
حجتالاسلام نکونام گفت: رسانههای مکتوب، صوتی، مجازی و … باید در این عرصه کاری خویش، فعال بوده و آب به آسیاب دشمن نریزند تا مردم ناامید نشوند که گاهی برخی رسانهها آگاهانه و ناآگاهانه کاری انجام میدهند که دشمن میخواهد.
وی تصریح کرد: باید رسانهها مراقب باشند و این به معنای انتقاد نکردن و عدم مطالبهگری نیست بلکه مطالبه و انتقاد باید در جای خود باشد اما باید نگاه تقویت نظام اسلامی و عدم تضعیف نیروهای انقلابی داشته باشند.
حجتالاسلام نکونام اظهار کرد: متاسفانه برخی مسئولان لباس خدمت را به دروغ به تن کرده و به نام خدمتگذار ملت و انقلاب به مردم خیانت میکنند و فساد و خیانت اقتصادی و … را انجام میدهند که این موارد باید در جای خود افشا شود و به اذن مقام معظم رهبری تاکنون کارهای مطلوبی توسط دستگاه قضا و رسانه برای رسوایی این افراد انجام شده تا این قشر اجازه میدانداری نداشته باشند که رسانهها ضمن افشای این افراد باید در تقویت نظام اسلامی بکوشند که این مهم رسالت سنگینی است.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری با مردم قم، گفت: دشمنان کشور احمق هستند و محاسبات درستی ندارند و براین اساس تصمیمگیری کرده و نهایتا شکست میخورند مانند زمانی که در ارتباط گیری با مقامات ایران برای نفوذ به کشور شکست خوردند.
حجتالاسلام نکونام بیان کرد: امروز ایران در سختترین شرایط تحریم در حال پرتاب ماهواره به فضا با موشکهای ساخت داخل است و این امر برای دشمن و جهانیان پیامهایی دارد.
وی خاطرنشان کرد: پرتاب ماهواره به جهانیان پیام میدهد که نتیجه مقاومت ایران این گونه شده و به دشمن میگوید که اقدامات آنان موجب رسوایی بیشتر خودشان خواهد شد.
حجتالاسلام نکونام با اشاره سفر رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به استان برای بررسی موضوع آب، تصریح کرد: این سفر میتواند پاسخی به مطالبات مردم استان باشد که حاصل تلاش نمایندگان چهارمحال و بختیاری در مجلس است.
وی گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گذشته نیز به استان سفر کردند اما لازم است اقدامات جدی شود که مردم انتظار دارند در تصمیمگیریهای جدی کشور حقیقت و عقلانیت رعایت شود و مطالبات آنان نادیده گرفته نشود.
حجتالاسلام نکونام با اشاره به ۲۶ دیماه سالروز فرار شاه خائن از کشور ، خاطرنشان کرد: به فضل پروردگار امسال جشن پیروز انقلاب با شکوه بیشتری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام


منبع :: http://shahrekord.iqna.ir

خبر جدید  سرپیچی برخی افراد از دستورات رهبری کشور را دچار مشکل می‌کند
0/5 (0 نقد و بررسی)