بانک پاسارگاد
11:56:17 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد ۳۵۸ هزار اشتغال در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: امسال تاکنون در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور ۳۵۸ هزار شغل ایجاد شده است. به گزارش ایلنا،  منصور معظمی معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در سفر به شهرکرد گفت: برنامه اشتغال بخش صنعت، معدن و تجارت کشور […]
ایجاد ۳۵۸ هزار اشتغال در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور

معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: امسال تاکنون در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور ۳۵۸ هزار شغل ایجاد شده است.

به گزارش ایلنا،  منصور معظمی معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در سفر به شهرکرد گفت: برنامه اشتغال بخش صنعت، معدن و تجارت کشور در سال جاری برابر ۴۵۰ هزار نفر است که از این تعداد ۱۲۰ هزار نفر در تکمیل طرح های صنعتی، ۱۰ هزار نفر در حوزه اکتشاف و توسعه معادن، ۲۵۰ هزار نفر در حوزه ایجاد و توسعه واحدهای صنفی، ۲۰ هزار نفر در حوزه توسعه کارگاه های فرش دستباف و ۵۰ هزار نفر در حوزه باز فعال کردن واحدهای راکد و تکمیل ظرفیت واحدهاست.

خبر جدید  خشکسالی در چهارمحال و بختیاری رکورد زد

منصور معظمی افزود: از این میزان تاکنون برای ۳۵۸ هزار نفر معادل ۸۳ درصد برنامه پیش‌بینی شده سالانه محقق شده است.

 وی گفت: همچنین امسال تکمیل و راه اندازی چهار هزار و ۵۰۰ طرح نیمه تمام ایجادی و توسعه ای با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.

خبر جدید  پیروزی شیرین استقلال خوزستان برابر ذوب آهن

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اجرای طرح رونق تولید با پرداخت ۱۲۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی از دیگر برنامه های این وزارتخانه در سال جاری است.

معظمی گفت: وزارت صنعت، معدن وتجارت پیگیری تکمیل۵۰طرح ملی و مهم با سرمایه گذاری افزون بر ۲۰۰ هزار میلیارد ریال و باز فعال سازی هزار و ۲۰۳ واحد راکد در شهرک های صنعتی کشور را در برنامه های امسال دارد.

خبر جدید  ۶ سارق در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند

وی گفت: ایجاد اشتغال نیازمند سرمایه گذاری و رونق اقتصادی است، به همین منظور وزارت صنعت، معدن و تجارت جذب منابع و تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی را با هدف سرمایه گذاری در برنامه های اولویت دار خود قرار داده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)