بانک پاسارگاد
18:10:46 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد اشتغال با ورود سرمایه گذار به چهارمحال وبختیاری محقق می شود
به گزارش خبرنگار مهر، سیامک سلیمانی ظهر پنج شنبه در نشست توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال با ورود سرمایه گذار به چهارمحال وبختیاری محقق می شود، اظهار داشت: حل مشکل بیکاری و کاهش نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری با ورود بخش خصوصی به چهارمحال و […]
ایجاد اشتغال با ورود سرمایه گذار به چهارمحال وبختیاری محقق می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سیامک سلیمانی ظهر پنج شنبه در نشست توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال با ورود سرمایه گذار به چهارمحال وبختیاری محقق می شود، اظهار داشت: حل مشکل بیکاری و کاهش نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری با ورود بخش خصوصی به چهارمحال و بختیاری محقق می شود.

خبر جدید  اجرای طرح سفیران انفال در چهارمحال و بختیاری

وی عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی در چهارمحال و بختیاری برای ایجاد اشتغال ضروری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: هم اکنون زیر ساخت ها در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی، گردشگری  و… برای ورود بخش خصوصی توسعه یافته است.

خبر جدید  تمام توان دولت در مسیر ایجاد اشتغال است

مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری توسعه می یابد

وی بیان کرد: شهرک های صنعتی از مهمترین ظرفیت های این استان برای ورود بخش خصوصی است که باید تلاش شود که طرح های صنعتی در این استان اجرا شود.

وی ادامه داد: هم اکنون بالا بودن نرخ بیکاری در این استان از مهمترین مشکلات به شمار می رود که باید تلاش شود نرخ بیکاری در این استان کاهش یابد.

خبر جدید  دعوت 3 نماینده چهارمحال و بختیاری به تیم ملی جوجیتسو

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: توسعه مشاغل خانگی و توسعه مشاغل روستایی و اشتغال فراگیر از مهمترین برنامه های اشتغالی در این استان به شمار می رود.

0/5 (0 نقد و بررسی)