بانک پاسارگاد
14:37:59 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی زمینه ساز عزت و سربلندی کشور شد
به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی ظهریکشنبه در حاشیه برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت:انقلاب اسلامی زمینه ساز عزت، آزادی و سربلندی در کشور شد. وی ادامه داد: کشور به برکت انقلاب اسلامی در تمام بخش های اقتصادی، علمی، کشاورزی و… توسعه یافت و زمینه توسعه و یپشرفت کشور فراهم شد. […]
انقلاب اسلامی زمینه ساز عزت و سربلندی کشور شد

به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی ظهریکشنبه در حاشیه برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت:انقلاب اسلامی زمینه ساز عزت، آزادی و سربلندی در کشور شد.

وی ادامه داد: کشور به برکت انقلاب اسلامی در تمام بخش های اقتصادی، علمی، کشاورزی و… توسعه یافت و زمینه توسعه و یپشرفت کشور فراهم شد.

رفع محرومیت ها از مهمترین دستاورد های انقلاب بوده است

 استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: رفع محرومیت ها در نقاط مختلف کشور به ویژه استان چهارمحال و بختیاری از مهمترین برکات انقلاب اسلامی بوده است.

خبر جدید  بی رونقی ورزش اسکی در بام ایران/ پیست های اسکی فعال نشدند

وی گفت: انقلاب اسلامی موجب احیای دین اسلام شد و کشور را از غارت ثروت هایش توسط بیگانگان نجات داد.

 استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن خشم، نفرت و انزجار خود از استکبار جهانی نشان دادند.

حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت و همدلی مردم را به جهانیان اثبات کرد

وی تاکید کرد: ملت ایران هیچگاه در برابر ظلم و ستم سر تعظیم فرود نمی آورد و برای حفظ عزت، اقتدار و حقانیت خود در برابر تمامی زورگویان و ستمگران دنیا به سرکردگی آمریکا، انگلیس و اسرائیل ایستادگی خواهند کرد.

خبر جدید  درخشش ورزشکاران چهارمحالی در رقابت های کاراته کشور

 استاندار چهارمحال و بختیاری با تقدیر از حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان کرد: حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر وحدت و همدلی مردم را به جهانیان اثبات کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)