بانک پاسارگاد
2:56:45 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی ایران حاصل یک مکتب توحیدی است
همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر نشست بصیرتی با حضور دانش آموزان دبیرستان شهدای هسته ای شهرستان لردگان برگزار گردید. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه لردگان در جمع دانش آموزان گفت: انقلاب اسلامی ایران حاصل یک مکتب توحیدی است. حجت الاسلام سید مهران کریم پور […]
انقلاب اسلامی ایران حاصل یک مکتب توحیدی است

همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر نشست بصیرتی با حضور دانش آموزان دبیرستان شهدای هسته ای شهرستان لردگان برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه لردگان در جمع دانش آموزان گفت: انقلاب اسلامی ایران حاصل یک مکتب توحیدی است.

حجت الاسلام سید مهران کریم پور با مقایسه وضعیت کشور در زمان قبل از انقلاب و بعد از انقلاب افزود: با یک بررسی اجمالی به وضوح در می یابیم که قبل از انقلاب حکومت ایران دست نشانده امریکا بود و از استکبار فرمان پذیری داشت و در سیستم اداره حکومت مردم هیچ گونه نقشی نداشتند.

خبر جدید  عاری نمودن چهارشنبه آخر سال از خطرات با فرهنگسازی به موقع

وی ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلام و شکست طاغوت مردم ایران به عزت نفس رسیدند و خود به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تصمیم گیری های کشور دخالت می کنند.

 حجت الاسلام کریم پور با اشاره به کارشکنی های برخی از خواص کشور گفت:متأسفانه برخی از خواص  به دلیل دنیا طلبی و بی بصیرتی با دشمنان خارجی همراه شدند و در فتنه های اخیر آب به آسیاب دشمن ریخته و در آشوب ها نقش ایفا کردند.