بانک پاسارگاد
16:02:21 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب، انقلاب به پا کرده است
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان گفت: انقلاب اسلامی در جهان انقلابی برپا کرده که ترس در دل دشمنان اسلام انداخته است. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام والمسلمین اسلامیان در حاشیه نشست بصیرتی بسیج فرهنگیان استان در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: دشمن با تمام تلاش به دنبال دلسرد […]
انقلاب، انقلاب به پا کرده است

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان گفت: انقلاب اسلامی در جهان انقلابی برپا کرده که ترس در دل دشمنان اسلام انداخته است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام والمسلمین اسلامیان در حاشیه نشست بصیرتی بسیج فرهنگیان استان در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: دشمن با تمام تلاش به دنبال دلسرد کردن نسل جوان از انقلاب است.

وی با بیان اینکه باید امید در جامعه ایجاد شود عنوان داشت: دشمن با هزینه‌های هنگفت و از طریق فضای مجازی به دنبال تغییر افکار و ریشه دار کردن نا امیدی در جامعه است که نمونه بارز آن در اغتشاشات اخیر مشخص شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه هدف از انقلاب رشد و سعادت جامعه است خاطرنشان کرد: سی و نه سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و وظیفه ما است تا دستاوردهای انقلاب را به جامعه معرفی  و حقایق را اعلام کنیم.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان تصریح کرد: در کنار بیان نقاط مثبت و دستاوردها باید نقاط ضعف را اعلام کنیم و هیچ‌گاه نباید از نقاط ضعف چشم پوشی کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین اسلامیان با اشاره به فرمایش امام خمینی ره، افزود:  تمام مقصد ما مکتب ماست و انقلاب برای پیاده کردن تمامی دستورات دین که موجب رشد و پیشرفت جامعه می‌شود شکل گرفت و با وجود اینکه کشور ما از ثروت‌های عظیمی همچون نیروی انسانی، مغز متفکر، نفت و … برخوردار است محرومیت در آن جایی ندارد و مسئولین برای ریشه کن کردن محرومیت باید با عدالت اجتماعی  تلاش کنند