بانک پاسارگاد
9:31:09 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انعقاد دو تفاهم نامه همکاری با دانشگاه‌های عراق
در سفر هیات تجاری- فناوری پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری به عراق، دو تفاهم نامه همکاری با دانشگاه جامع بغداد و دانشگاه بصره به صورت جداگانه منعقد شد . به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ در سفر هیات تجاری- فناوری پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری متشکل از ۱۰ شرکت […]
انعقاد دو تفاهم نامه همکاری با دانشگاه‌های عراق

در سفر هیات تجاری- فناوری پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری به عراق، دو تفاهم نامه همکاری با دانشگاه جامع بغداد و دانشگاه بصره به صورت جداگانه منعقد شد .

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ در سفر هیات تجاری- فناوری پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری متشکل از ۱۰ شرکت دانش بنیان، رئیس و کارشناسان پارک و مدیرکل دفتر اقتصادی استانداری به کشور عراق، دو تفاهم نامه همکاری با دانشگاه جامع بغداد و دانشگاه بصره به صورت جداگانه منعقد شد .

رئیس پارک علم و فناوری استان اظهار کرد: براساس این دو تفاهم نامه مقرر شد دفتری به منظور مشاوره و آموزش فارغ التحصیلان این دانشگاه جهت آشنایی با مفاهیم و فرآیند های اقتصاد دانش بنیان و راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناور در اختیار پارک علم و فناوری قرار گیرد.

اسماعیل پیرعلی یکی دیگر از اهداف این سفر را آشنایی شرکت های دانش بنیان با بازار عراق، شناخت ظرفیت ها و شرایط صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان و انتقال دانش و فناوری به کشور عراق عنوان نمود و افزود: در همین راستا در این سفر به منظور ارتباط شرکت‌های دانش بنیان با بازار عراق و ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشترک در شرکت‌های دانش بنیان دیدار های جداگانه‌ای با نایب رئیس اتاق بازرگانی بغداد، مشاور شهردار بغداد، اتحادیه صنایع عراق، نماینده اتاق مشترک ایران و عراق در کربلا برگزار شد و شرکت های دانش بنیان به معرفی محصولات خود پرداختند.

گفتنی است این هیات تجاری- فناوری صبح فردا عراق را به مقصد ایران ترک خواهند نمود.