بانک پاسارگاد
20:04:46 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام خمینی(ره) به ما استقلال وهویت بخشید
فرمانده سپاه ناحیه فارسان گفت: امام خمینی(ره)با انقلاب اسلامی به ما استقلال وهویت بخشید.   به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ دوم پاسدارحمیدیزدانی درجمع دانش آموزان مدرسه فدک شهر پردنجان باگرامیداشت یادو خاطره شهدا،سالروز پیروزی انقلاب راگرامی داشت و ایام شهادت بی بی دوعالم راتسلیت گفت. فرمانده سپاه ناحیه فارسان افزود:در سی […]
امام خمینی(ره) به ما استقلال وهویت بخشید

فرمانده سپاه ناحیه فارسان گفت: امام خمینی(ره)با انقلاب اسلامی به ما استقلال وهویت بخشید.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ دوم پاسدارحمیدیزدانی درجمع دانش آموزان مدرسه فدک شهر پردنجان باگرامیداشت یادو خاطره شهدا،سالروز پیروزی انقلاب راگرامی داشت و ایام شهادت بی بی دوعالم راتسلیت گفت.

فرمانده سپاه ناحیه فارسان افزود:در سی نهمین سالگرد پیروزی انقلاب نباید فراموش کنیم که امام خمینی(ره) با تشکیل انقلاب اسلامی به ما استقلال بخشید، هویت بخشید،آزادی بخشید.

سرهنگ یزدانی گفت همه ما موظف داریم راه استقلالی را که موسس انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) آغاز کرده است تا انقلاب حضرت اباصالح المهدی (ارواحنافداه)ادامه دهیم.

وی انقلاب اسلامی را معجزه الهی برای ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: نه تنها به وجود آمدن انقلاب یک معجزه الهی است که حفظ و استمرار آن نیز خود نوع دیگری از معجزه و حتی بزرگتر از معجزه اول محسوب می شود.

خبر جدید  برگزاری یادواره شهدای فرهنگی در شهرستان سامان

فرمانده سپاه ناحیه فارسان به اهداف انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: نفی استبداد داخلی و براندازی رژیم ستم شاهی ، ایجاد حکومت اسلامی مبتنی بر رأی مردم و اجرای عدالت اجتماعی از جمله اهداف مهم انقلاب می باشد.

وی اظهار داشت:درچهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی با فراز و نشیب‌های مختلف و دشمنی‌های فراوان از جانب استکبار جهانی و عاملان حلقه به گوشش رو به رو بوده است ، اما به فضل خداوند سبحان هم چنان به یک الگوی جهانی برای آزادی طلبان درسطح دنیا مبدل گشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان گفت: انقلاب کردن سخت بود، اما حفاظت از انقلاب اسلامی بااین همه توطئه و نیرنگ ها ،سخت‌تر می‌باشد و همه مردم ایران به خاطر این که صاحبان اصلی انقلاب بودند در این مسیر هزینه‌های زیادی پرداختند و در تمام برهه‌های زمانی دشمنان را مأیوس کردند.

خبر جدید  پرداخت غرامت ۲۸۴میلیارد ریالی

وی ادامه داد: سال ۵۷ رژیمی که دست نشانده استکبار و ابر قدرت‌ها بود توسط مردم سرنگون شد و پس از انقلاب اسلامی، استکبار از انقلاب اسلامی سیلی خورده و به همین دلیل با اجیر کردن یک قاتل و دیکتاتور مثل صدام، هشت سال جنگ را به ملت ایران تحمیل کرد و هزینه‌های زیادی را بر انقلاب اسلامی وارد ساخت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان افزود: دشمنان با توطئه های فراوان و تحمیل جنگ هشت ساله می خواستند انقلاب نوپای ایران اسلامی را ساقط کنند.

سرهنگ یزدانی در ادامه این نشست صمیمی گفت: جنگ سخت دشمن پس از ۸ سال بدون رسیدن به مقاصد شوم استکبار به پایان رسید، اما بلافاصله جنگ نرم که به مراتب پیچیده‌تر و سخت‌تر بود بر علیه مردم ایران آغاز شد.

خبر جدید  عدم اختصاص اعتبارات نفت به شهرهای یاسوج و مادوان

وی ادامه داد: یکی از محور‌های اصلی تلاش دشمنان انقلاب اسلامی حذف اسلام ناب از انقلاب مردم ایران بود و این بخاطر عنادی است که از همان ابتدای انقلاب اسلامی بوجود آمد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فارسان گفت:امام حضرت امام خمینی(ره) از همان ابتدای پیروزی انقلاب در مقابل کسانی که قصد حذف اسلامیت را از انقلاب داشتند محکم ایستاد و امروز نیز مکتب آن پیر فرزانه در این مسیر به راه خود ادامه میدهد.

وی بیان کرد: تفکر انقلاب اسلامی قرآنی است؛ اگر امروز مشکلاتی در کشور وجود دارد از نبود تفکر و مدیریت جهادی است.

سرهنگ یزدانی گفت: امروز ایران اسلامی در جهان به عنوان یک کشور بین المللی تأثیر گذار و یک کشور ابرقدرت شناخته شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)