بانک پاسارگاد
1:13:48 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدام به بازگشایی ۳۸ روستای منطقه کوهرنگ/۱۵ روستای موگویی تا اطلاع ثانوی مسدود است
ایلنا: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان کوهرنگ از مسدود شدن راه ارتباطی ۳۰ روستای شهرستان کوهرنگ خبر داد گفت: راه‌های ارتباطی این روستاها که براثر…
اقدام به بازگشایی ۳۸ روستای منطقه کوهرنگ/۱۵ روستای موگویی تا اطلاع ثانوی مسدود است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان کوهرنگ از مسدود شدن راه ارتباطی ۳۰ روستای شهرستان کوهرنگ خبر داد گفت: راه‌های ارتباطی این روستاها که براثر بارش برف مسدود شده بود ظرف دو روز آینده بازگشایی خواهند شد.

بهنام چراغپور در گفتوگو با خبرنگار ایلنا، گفت: بارش برف که از شب گذشته در شهرستان کوهرنگ اغاز شد تا ظهر امروز ادامه داشت. به طوری که ارتفاع برف در گردنهها به بیش از ۷۰ سانتیمتر و در شهر به حدود ۲۵ سانتیمتر رسیده است.

خبر جدید  بارش برف در گردنه های کوهرنگ به 25 سانتی متر رسید

چراغ پور افزود: راه ارتباطی ۳۸ روستای این شهرستان به دلیل بارندگی برف مسدود است که ظرف امروز و فردا توسط عوامل راهداری بازگشایی خواهند شد. ۱۵ روستای دهستان موگویی ، همچنین شماری از روستاهای دو آب صمصامی نیز بسته شده که راهداران میکوشند تا راه ارتباطی این روستاها را طی روزهای آینده بازگشایی کنند.

خبر جدید  قطعی گاز در شهرستان‌های اردل و کوهرنگ

وی عنوان کرد: مسیر جایگزین برای دهستان موگویی از جاده لرستان و فریدن شهرستان اصفهان انجام میشود.

چراغ پور گفت: هماکنون در گردنههای شهرستان کوهرنگ کولاک، مه و باد شدید وجود دارد و تردد به دشواری انجام میشود، همچنین در محورهای کوهستانی این شهرستان تردد به سختی و با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

خبر جدید  طرح جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای اهداء به نیازمندان شهرکردی


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)