بانک پاسارگاد
9:54:31 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۳۲ درصدی مطالبات جاری بانک‌های دولتی چهارمحال و بختیاری
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های چهارمحال و بختیاری گفت: مطالبات جاری بانک‌های دولتی استان ۳۲ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. به گزارش ایسنا، احمدرضا صباغی ۱۳ اسفند ماه در در شورای هماهنگی بانک‌های عامل استان، با بیان اینکه بانک ملی استان دو هزار و ۵۶۶ پرسنل و ۲۹۱ شعبه دارد که ۱۰۲ شعبه […]
افزایش ۳۲ درصدی مطالبات جاری بانک‌های دولتی چهارمحال و بختیاری

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های چهارمحال و بختیاری گفت: مطالبات جاری بانک‌های دولتی استان ۳۲ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، احمدرضا صباغی ۱۳ اسفند ماه در در شورای هماهنگی بانک‌های عامل استان، با بیان اینکه بانک ملی استان دو هزار و ۵۶۶ پرسنل و ۲۹۱ شعبه دارد که ۱۰۲ شعبه در مرکز استان قرار دارد، افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۵۲۰ مورد تسهیلات ازدواج با متقاضیان اعطا شده است.

وی اظهار کرد: مطالبات جاری بانک‌های دولتی استان ۳۲ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
صباغی عدم تمایل مشتریان به پرداخت تسهیلات دریافتی از بانک‌ها، تحمیل هزینه گزاف برای اخذ این تسهیلات از وام گیرندگان به بانک و ترویج فرهنگ بدبینی به سیستم بانکی را از مشکلات بانک‌های عامل برشمرد.
وی تصریح کرد: بانک‌ها در خدمت اقتصاد و تولید هستند و در این راستا به کمک رسانه‌ها و مسئولان نیاز دارند.
صباغی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در وصول مطالبات غیرجاری بانک‌ها به بانک‌ها کمک شود.
وی تاکید کرد: بانک‌ها در زمینه تامین نقدینگی واحدهای تولیدی و کمک به عدم تعطیلی این واحدها، در کنار این تولیدکنندگان قرار دارند و از آنان حمایت می‌کنند اما عدم وجود بازار فروش برای برخی از تولیدکنندگان موجب متورم شدن بدهی آنان به بانک و مشکلات مضاعف برای بانک است.
مدیر شعب بانک صادرات استان نیز گفت: بانک صادرات در سطح استان دارای ۵۴ شعبه، ۱۶ واحد بانکی، ۱۱۹ دستگاه خودپرداز، ۴۹۵ پرسنل و ۴۰۰ بازنشسته است.
فتاح رستگارفر با اشاره به اینکه منابع این بانک در سال جاری ۱۴ هزار و ۵۲۳ هزار میلیارد ریال است، ادامه داد: منابع این بانک نسبت به اسفند ماه سال گذشته ۱۹ درصد رشد داشته است.
وی خاطرنشان کرد: دو هزار و ۷۶۰ فقره تسهیلات در بخش کشاورزی به مبلغ ۵۹۵ میلیارد ریال، سه هزار و ۱۴۵ فقره تسهیلات به بخش صنعت به مبلغ یک هزار و ۱۰۲ میلیارد ریال، ۲۴ هزار و ۸۷۸ در بخش خدمات به مبلغ چهار هزار و ۶۰۶ میلیارد ریال، دو هزار و ۳۴۲ فقره تسهیلات به بخش مسکن و ساختمان به مبلغ ۶۴۰ هزار میلیارد ریال را برخی از تسهیلات ارائه شده در سال جاری برشمرد.

خبر جدید  همایش پیاده روی "مبارزه با مواد مخدر" در چهارمحال وبختیاری

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)