بانک پاسارگاد
12:56:52 - شنبه 22 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۱۰۷ درصدی تعهد آموزش های فنی وحرفه ای چهارمحال و بختیاری
شهرکرد- ایرنا- سرپرست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای چهارمحال وبختیاری از تحقق ۱۰۷ درصدی تعهد آموزش های ارائه شده در مراکز دولتی فنی وحرفه ای این استان در ۹ ماه امسال خبر داد.
افزایش ۱۰۷ درصدی تعهد آموزش های فنی وحرفه ای چهارمحال و بختیاری

قهرمان آماره روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تعهد آموزش بخش دولتی طی این مدت بیش از یک میلیون و ۸۸۱ هزار نفر ساعت بوده که در این مدت بیش از ۲ میلیون و ۱۴ هزار نفر ساعت آموزش ارائه شده است.
وی گفت: کل تعهد آموزش بخش دولتی طی سال جاری استان بیش از ۲ میلیون و ۵۰۸ هزار نفر ساعت است.
آماره، از افزایش استقبال و گرایش جوانان و فارغ التحصیلان به دریافت مهارت های فنی وحرفه ای خبر داد و گفت: آموزش های مهارتی قابلیت و شایستگی آموزش دیدگان برای جذب در بازار کار و ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکل بیکاری را افزایش می دهد.
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: در بخش خصوصی نیز طی سالجاری بیش از یک میلیون و ۲۰۴ هزار نفر ساعت آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.
آماره افزود: آموزش های فنی و حرفه ای در بخش های مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی، فرهنگ و هنر ارائه می شود که بیشترین شرکت کنندگان در بخش خدمات هستند.
وی تعداد شرکت کنندگان در آزمون مهارت برای دریافت گواهینامه مهارت در سال جاری را ۱۸ هزار و ۹۸۶ نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد ۱۴ هزار و۲۰ نفر موفق به دریافت گواهینامه مهارت شدند.
به گزارش ایرنا، ۱۸ مرکز دولتی و ۱۶۵ مرکز خصوصی آموزش های فنی و حرفه ای استان فعال و ۳۷ مرکز خصوصی غیرفعال است.
۷۳۶۰/۶۰۲۱

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  انفجار کپسول گاز در شهرستان لردگان8 مصدوم داشت
0/5 (0 نقد و بررسی)