بانک پاسارگاد
16:40:28 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ماموریت های تصادفی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری
فرامرز شاهین در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش ماموریت های تصادفی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری در سالجاری، اظهار داشت: ماموریت های تصادفی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری در سالجاری ۲۲ درصد افزایش یافته است. رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ماموریت های […]
افزایش ماموریت های تصادفی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری

فرامرز شاهین در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش ماموریت های تصادفی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری در سالجاری، اظهار داشت: ماموریت های تصادفی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری در سالجاری ۲۲ درصد افزایش یافته است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ماموریت های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری در بخش غیر تصادفی ۲۷ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

خبر جدید  ورزشکاران برتر تنیس بانوان در شهرکرد معرفی شدند

بیماران قلبی بیشترین ماموریت های فوریت های پزشکی را به خود اختصاص داده است

وی بیان کرد: بیشترین تعداد ماموریت های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری در شهرها و روستاها مربوط به بیماران قلبی و تنفسی بوده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: ماموریت های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری در شهرها و روستاها نیز افزایش داشته است که در بخش بیماران قلبی بیش از ۲۳ درصد بیشتر شده است.

خبر جدید  ۸۰ باشگاه بدنسازی در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)