بانک پاسارگاد
1:40:09 - جمعه 23 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش صدور کارت بازرگانی در چهارمحال و بختیاری
نعیم امامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش صدور کارت بازرگانی در چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: صدور کارت بازرگانی در چهارمحال و بختیاری ۵.۷ درصد رشد داشته است. وی عنوان کرد: در سالجاری بیش از ۱۶۰ کارت بازرگانی در این استان صادر شده است که نسبت به سال گذشته […]
افزایش صدور کارت بازرگانی در چهارمحال و بختیاری

نعیم امامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش صدور کارت بازرگانی در چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: صدور کارت بازرگانی در چهارمحال و بختیاری ۵.۷ درصد رشد داشته است.

وی عنوان کرد: در سالجاری بیش از ۱۶۰ کارت بازرگانی در این استان صادر شده است که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

خبر جدید  آغاز اجرای طرح "حامیان دانایی" در چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: بخش صادرات یکی از مهمترین بخش های چهارمحال و بختیاری است که زمینه ساز رونق بخش تولید است.

شناسایی بازارهای بین المللی جدید از مهمترین اهداف مسئولان چهارمحال و بختیاری است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: افزایش صادرات کالاهای چهارمحال و بختیاری به کشور های مختلف جهان زمینه ساز فعال سازی و افزایش تولید واحدهای صنعتی می شود که این امر نیز موجب افزایش ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری می شود.

خبر جدید  چهارمحال و بختیاری سردتر می‌شود

وی تاکید کرد: توسعه بخش صادرات از مهمترین اهداف سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه شناسایی بازارهای بین المللی جدید از مهمترین اهداف مسئولان چهارمحال و بختیاری است، بیان کرد: شناسایی بازارهای جدید صادراتی در اولویت این سازمان است.

خبر جدید  هوای چهارمحال و بختیاری ناسالم شد

0/5 (0 نقد و بررسی)