بانک پاسارگاد
19:16:14 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش سرمایه‌گذاری در صنایع تبدیلی کشاورزی چهارمحال و بختیاری
  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری، طهمورث فتاحی از وضعیت مطلوب جذب سرمایه‌گذاری صنایع تبدیلی کشاورزی این استان در سالجاری خبر داد. وی با تأکید به ضرورت توسعه صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری، افزود: توسعه صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی از اهداف […]
افزایش سرمایه‌گذاری در صنایع تبدیلی کشاورزی چهارمحال و بختیاری

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری، طهمورث فتاحی از وضعیت مطلوب جذب سرمایه‌گذاری صنایع تبدیلی کشاورزی این استان در سالجاری خبر داد.

وی با تأکید به ضرورت توسعه صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری، افزود: توسعه صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی از اهداف برنامه توسعه استان است.

خبر جدید  آیین سنتی "سمنو پزان"عزادارن بی بی فاطمه زهرا(س)درشهرکیان+فیلم

وی گفت: به منظور کاهش ضایعات محصولات کشاورزی، ایجاد اشتغال، جذب و سرمایه گذاری در امنیت غذایی طی ۱۱ماهه سال جاری ۶۳فقره مجوز تأسیس صنایع تبدیلی و غذایی در زمینه نگهداری محصولات کشاورزی شامل سردخانه ها، بسته بندی حبوبات، سبزیجات، عسل، گیاهان دارویی، برنجکوبی، خوراک دام طیور وآبزیان، بسته بندی خشکبار وحبوبات وتولیدروغن خوراکی وصنعتی در شهرستان های استان صادر شده است.

خبر جدید  فرهنگ کارآفرینی در چهارمحال و بختیاری نهادینه شود

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری افزود:ظرفیت تولید سالانه این صنایع ۲۰۰هزار تن با سرمایه ثابت بیش از صدمیلیارد تومان است که در صورت به بهره برداری رسیدن کامل این واحدهای تولیدی زمینه اشتغال به صورت مستقیم برای ۵۰۰ نفر فراهم خواهد شد.