بانک پاسارگاد
18:30:20 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افت سطح آب‌های زیرزمینی در چهارمحال و بختیاری
به گزارش خبرنگار مهر، علی محمدی مقدم ظهر دوشنبه در ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری با اشاره به افت سطح آب های زیر زمینی در چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: کاهش بارش در این استان و برداشت های بی رویه موجب افت سطح آب های زیر زمینی شده است. خبر جدید  همایش بزرگ مقاومت […]
افت سطح آب‌های زیرزمینی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمدی مقدم ظهر دوشنبه در ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری با اشاره به افت سطح آب های زیر زمینی در چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: کاهش بارش در این استان و برداشت های بی رویه موجب افت سطح آب های زیر زمینی شده است.

خبر جدید  خریدتضمینی ۳۷ هزار و ۶۴۸ تن گندم از کشاورزان

وی عنوان کرد: در حال حاضر افت سطح آب های زیرزمینی در این استان موجب فرونشست زمین در برخی نقاط استان شده است.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: کاهش بارش وخشکسالی خسارت هایی در بخش های مختلف منابع طبیعی این استان ایجاد کرده است.

خبر جدید  استقبال از مدال آور نوجوان بازی های پارا آسیایی جاکارتا

وی با اشاره به ضرورت اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری در این استان، بیان کرد: برای کاهش خسارت های خشکسالی و کمبود منابع آب باید اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در این استان مورد توجه قرار گیرد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تغییر الگوی بارش از برف به باران در این استان سبب کاهش منابع آب زیرزمینی شده است.

خبر جدید  آمار۱۶۳ نفری مصدومین ناشی از حوادث کار در پنج ماهه نخست سال جاری

0/5 (0 نقد و بررسی)