بانک پاسارگاد
2:03:30 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح نمایشگاه حریم ریحانه در شهرکرد
نمایشگاه “در حریم ریحانه” با محوریت عفاف و حجاب به همت دانشگاه شهرکرد آغاز به کار کرد. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ نمایشگاه”در حریم ریحانه” با محوریت عفاف و حجاب به همت و همکاری دانشگاه شهرکرد در موزه باستان شناسی شهرکرد آغاز به کار کرد. هدف از برپایی این نمایشگاه تبیین سبک زندگی […]
افتتاح نمایشگاه حریم ریحانه در شهرکرد

نمایشگاه “در حریم ریحانه” با محوریت عفاف و حجاب به همت دانشگاه شهرکرد آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ نمایشگاه”در حریم ریحانه” با محوریت عفاف و حجاب به همت و همکاری دانشگاه شهرکرد در موزه باستان شناسی شهرکرد آغاز به کار کرد.

هدف از برپایی این نمایشگاه تبیین سبک زندگی اسلامی، اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف، ایجاد هم افزایی در زمینه حجاب و عفاف با مشارکت ارگان ها و دستگاه های اجرای استان می باشد و این نمایشگاه به گونه ای طراحی شده است که سلیقه های مختلف در زمینه پوشش را پاسخگو باشد.

گفتنی است تمام طرح ها و محصولات ارائه شده در این نمایشگاه، به طور کامل از تولیدات استان است که ضمن حمایت از تولیدات داخلی و طرح های ایرانی و اسلامی و قابل رقابت با طرح ها و مدل های خارجی است.

شایان‌ذکر است این نمایشگاه ۲۵ لغایت۲۹ بهمن‌ماه در موزه باستان‌شناسی شهرکرد از ساعت ۸ صبح الی ۱۵بعدازظهر برای بازدید عموم دایر هست.