بانک پاسارگاد
12:15:45 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعلام زمان آزمون ورودی دوره تربیت داور عمومی مسابقات قرآن چهار محال و بختیاری
گروه فعالیت های قرآنی- سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون ورودی دوره تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم در روز جمعه ۱۸ اسفند در این استان خبر داد. محسن تقی پور سرپرست اداره مور قرآنی چهار محال و بختیاری  در گفت و گو با ایکنا از چهار محال و […]
اعلام  زمان آزمون ورودی دوره تربیت داور عمومی مسابقات قرآن چهار محال و بختیاری

گروه فعالیت های قرآنی- سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون ورودی دوره تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم در روز جمعه ۱۸ اسفند در این استان خبر داد.

محسن تقی پور سرپرست اداره مور قرآنی چهار محال و بختیاری  در گفت و گو با ایکنا از چهار محال و بختیاری با اعلام این خبر افزود: این اداره تلاش دارد تا با آموزش داوری مسابقات قرآن کریم و ارتقاء مهارت و سطح علمی داوران، سنجش و ارزیابی مسابقات با شیوه ای نوین و علمی صورت پذیرد و از طریق تربیت داوران ماهر و کارآزموده قرآنی، گامی بلند در مسیر برقراری عدالت در تمامی سطوح مسابقات قرآنی برداشته شود.
وی با اشاره به اینکه دوره آموزشی تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم در شهرکرد برگزار می شود، گفت: این دوره آموزشی در سه بخش تجوید، صوت و لحن برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی قبل از برگزاری آزمون ورودی دوره گفت:آزمون ورودی دوره تربیت داور عمومی قرآن کریم روز جمعه ۱۸ اسفند برگزار می شود
تقی پور ادامه داد: شرکت کنندگان در این دوره برای آمادگی بیشتر در آزمون ورودی جلد دوم کتاب« حلیه القرآن » نوشته موسوی بلده و کتاب «پژوهشی در علم تجوید» نوشته ابوالفضل علامی را مطالعه کنند.
وی ادامه داد : از دیگر کتاب هایی که لازم است شرکت کنندگان مطالعه کنند ، کتاب ، «هنر تلاوت و معماری تلاوت » نوشته غلامرضا شاه میوه است
محسن تقی پور با بیان اینکه تأمین داوران قرآنی در رشته‌های مختلف صوت و لحن، تجوید، وقف و ابتداء ویژه مسابقات قرآن‌کریم است افزود: ۵۵ نفر از مربیان، قاریان و حافظان قرآن برادر و خواهر استان چهارمحال و بختیاری در کارگاه های آموزشی قبل از دوره تربیت داور قرآن‌کریم که زیر نظر اداره امور قرآنی استان برگزار خواهد شد، شرکت می کنند.
وی در ادامه گفت: مهلت ثبت‌نام از ابتدای دی تا دهم دی امسال بوده و آزمون های ورودی به صورت شفاهی و کتبی قبل از شروع دوره در رشته های صوت و لحن ، تجوید و وقف و ابتدا برگزار می شود.
سرپرست اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی استان در ادامه افزود: این دوره به صورت استانی بوده و زمان برگزاری دوره بعد از برگزاری کارگاه های آموزشی و آزمون ورودی است .
تقی پور تصریح کرد: قبول شدگان در آزمونهای ورودی کتبی و شفاهی مجاز به شرکت در دوره هستند.

خبر جدید  استقلال قاضی ریشه در تاریخ و حقوق اسلامی دارد

انتهای پیام

 

0/5 (0 نقد و بررسی)