بانک پاسارگاد
12:36:52 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام بیش از ۴۰۰ نفر به مناطق عملیاتی کشور
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهرنگ از اعزام بیش از ۴۰۰ نفر به مناطق عملیاتی خبر داد. به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار کرم نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در سال ۹۶ تا کنون تعداد ۴۴۳ نفر به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام شده‌اند. وی با […]
اعزام بیش از ۴۰۰ نفر به مناطق عملیاتی کشور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهرنگ از اعزام بیش از ۴۰۰ نفر به مناطق عملیاتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار کرم نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در سال ۹۶ تا کنون تعداد ۴۴۳ نفر به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام شده‌اند.

وی با بیان اینکه معرفی شهدا به جامعه ضروری است عنوان داشت: از این تعداد ۱۸۵ نفر دانش‌آموز پسر، ۱۷۵ نفر دانش آموز دختر در مقاطع متوسطه و کاروان ۴۰ نفر از بسیجیان خواهر این شهرتان از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کرده‌اند.

این مقام مسئول با بیان اینکه این اردوها به صورت سه روزه برگزار شده است گفت: شرکت کنندگان از مناطق عملیاتی بازدید کرده‌اند و بار دیگر با شهدا و آرمان شهدا تجید میثاق نمودند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهرنگ با اشاره به اعزام‌های اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی غربی کشور افزود: در سال جاری کاروان ۴۳ نفر به صورت خانوادگی به مناطق عملیاتی کردستان و کرمانشاه اعزام شدند.