به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، امیر محسن آذرافروز ظهر امروز در نخستین گردهمایی سیاسی فرماندهان و مدیران نیروهای مسلح استان اصفهان اظهار کرد: همه نیروهای نظامی و خانواده نیروهای مسلح وظیفهای مشترک دارند و آن هم دفاع از کشور، ملت، نظام، و دستاوردهای انقلاب است، که به لطف خدا و پشتیبانی ملت و تحت امر رهبر معظم انقلاب این وظیفه را به خوبی انجام داده و انجام میدهند.

وی افزود: به فرمان امام راحل و نیز تاکیدات رهبر معظم انقلاب از ورود به تشکلهای سیاسی، احزاب و جناحها دور هستیم و در این جریانات شرکتی نداریم، اما بر اساس وظیفهای که بیان شد لازم است که نیروهای نظامی برای شناخت بهتر دشمن و دفاع از میهن اسلامی بینش سیاسی خود را افزایش دهند.

خبر جدید  شهرکرد سردترین مرکز استان در کشور

ارشد نظامی آجا در استانهای اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری خاطرنشان کرد: ما باید به دنبال کسب بصیرت و بالا بردن درک سیاسی بوده زیرا دشمنان ما بیش از هر زمان دیگری دست در دست شیطان همه قوای خود را به میدان آورده تا با خیال خام خود مقاصد شومش را عملی کند.

وی تصریح کرد: همه افراد این ملت به ویژه نظامیان که فرزندان این ملت هستند لازم است با بالابردن درک سیاسی و حتی اقتصادی و فرهنگی دشمنان را به خوبی شناخته و با بصیرت و تیزهوشی اقدام به عمل مناسب بنمایند، به عنوان مثال در جنگ تحمیلی که همه قدرتهای بزرگ دنیا حضور داشتند نیروهای نظامی با درک شرایط و تشخیص به موقع وارد میدان شدند بر همه دشمنان فائق آمدند.

خبر جدید  ارتباط بین مدیران دستگاه های اجرایی با اقشار مردم بسیار مهم است

امیر آذرافروز بیان کرد: امروز با توجه به شرایط ایجاد شده از سوی دشمن در جهت تضعیف سیستم اقتصادی و حتی فرهنگی و اجتماعی و وارد کردن ما در جنگ اقتصادی، نیروهای نظامی با درک شرایط و شناخت دشمن گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستیم.

وی گفت: ما در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت میکنیم و آنچه مورد نیاز یگانهای ماست را با اتکا به نیروهای با استعداد وطن تولید کرده و نیز در جهت کمک به تولید ملی نیازهای روزانه خود را از تولیدات داخلی تامین میکنیم، جنگ افزارهای نو و مدرن را در پادگان طراحی کرده و آماده به تزریق سیستم دفاعی کشور است.

خبر جدید  نگهداری۵۵۰ کودک کار در اصفهان نزد اقوام درجه یک

ارشد نظامی آجا در استانهای اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: اگر چه ارتش در بازیها و کشمکشهای سیاسی دخالتی نمیکنند اما در سنگر ولایت حافظ انقلاب و میهن اسلامی بوده و پا در عرصه خدمت رسانی گذاشته و مانند زلزله کرمانشاه وظیفه خود را انجام دادهاند.