بانک پاسارگاد
1:01:01 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اراضی بدون استفاده غرب شهرکرد توسط شهرداری تعیین تکلیف شود
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای جلوگیری از شیوع مصرف موادمخدر و برخورد با متخلفان شهرداری باید اراضی‌ و زمین‌های بدون استفاده در غرب شهرکرد را حصارکشی و تعیین تکلیف کند‌.
اراضی بدون استفاده غرب شهرکرد توسط شهرداری تعیین تکلیف شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، اقبال عباسی بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت منطقه غرب شهرکرداظهار داشت: ساماندهی این منطقه از طریق رسیدگی به مسائل عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و رفاهی امکانپذیر است چرا که ساماندهی این منطقه کوچک با همکاری و همت دستگاههای اجرایی استان کار آسانی میباشد.

وی افزود: در شأن نظام اسلامی، شهدای اسلام و استان نیست که چنین مناطقی در سطح استان وجود داشته باشد بنابراین مسئولا، مدیران، روحانیت و دادستان و دیگر مسئولان در راستای رفع مشکلات مربوطه همکاری و مشارکت داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مسئولان مربوطه باید ابتدا از لحاظ فرهنگی و اجتماعی افراد منطقه را اصلاح کنند و در صورت عدم اصلاح افراد از راه و اقدامات قضایی و دستگیری ورود پیدا کنند.
عباسی با بیان اینکه در این حوزه چند سازمان باید به طور ویژه وارد شوند، خاطرنشان کرد: یکی از این سازمانها صدا و سیما میباشد بنابرین صدا و سیما باید کمّ و کیف این محله و زندگی آنها را بررسی کرده و اقدامات لازم در جهت شفاف سازی صورت گیرد و در تلویزیون پخش شود تا برای افرادی درس عبرت شده و بتوانیم بازخورد خوبی را به دست بیاوریم.
وی گفت: همچنین شهرداری همکاری کند و چند دوربین در جاهای مختلف این منطقه نصب کرده و کنترل و نظارت کامل بر منطقه داشته و بحث فاضلاب این محله نیز از امروز در دستور کار شهرداری قرار گیرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: همچنین زمینهای بلاتکلیف را حصار کشی و اقدامات لازم در راستای رفاه محله توسط شهرداری صورت گیرد.
عباسی با بیان اینکه ساماندهی این مناطق مستلزم دو اقدام است، ادامه داد: در ابتدا باید امنیت را برای افراد عادی و بی گناه فراهم کنیم و برای افراد متخلف و شرور، ناامنی ایجاد کرده و مانع کار آنها شویم.
وی بیان کرد: سازمان کمیته امداد و بهزیستی از خانوادههای این محله حمایت بیشتری داشته باشند و هر سه ماه یکبار یک نشست با همین روند و موضوع برگزار و کمیتهها و کارگروهها طرحهای خود را بیان و با همکاری هم تصویب گردند و اقدامات لازم جهت اجرای طرحها فراهم شود.
انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  بارش‌ها در چهارمحال و بختیاری ۱۰ درصد افزایش یافت
0/5 (0 نقد و بررسی)