بانک پاسارگاد
1:47:57 - جمعه 4 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاص دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری
گروه اجتماعی – معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای رفع محرومیت ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به دهستان موگویی، منطقه بازفت و دهستان منج در چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.
اختصاص دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری

اختصاص 2 میلیارد و 900 میلیون تومان به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری

مهرداد شریفپور در گفتوگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: شناسایی، بررسی شرایط و امکانات موجود در مناطق محروم و بهبود وضعیت زندگی ساکنان این مناطق از رویکردهای کمیته امداد است.
وی با بیان اینکه ۱۵ روستای واقع در دهستان موگویی از محرومترین مناطق شناسایی شده در استان هستند، افزود: ۷۲۷ میلیون تومان برای تأمین لوازم ضروری زندگی به مددجویان دهستان موگویی در شهرستان کوهرنگ اختصاص یافته است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مطرح کرد: ۸۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در راستای کمک به پرداخت فرانشیز، رفع سوء تغذیه کودکان و کمک به امر ازدواج ساکنان منطقه اختصاص یافته است.
شریفپور با بیان اینکه کمک به ایجاد زمینه اشتغال مددجویان و افراد نیازمند از کارکردهای مهم و اساسی کمیته امداد است، گفت: ۷۰۰ میلیون تومان وام اشتغال به متقاضیان در دهستان موگویی و ۳۵۰ میلیون تومان نیز به مددجویان منطقه بازفت پرداخت میشود.
وی با اشاره به اینکه واحدهای مسکونی مقاوم توسط این نهاد با مصالح ساختمانی استاندارد احداث میشود، خاطرنشان کرد: یک میلیارد و ۶۲ میلیون تومان نیز به منطقه بازفت در شهرستان کوهرنگ و دهستان منج در شهرستان لردگان برای کمک به تعمیر، تکمیل، بازسازی، بهسازی و مقاومسازی مسکن و بهسازی سرویسهای بهداشتی و حمام مددجویان این نهاد اختصاص یافته است.
انتهای پیام


منبع :: http://shahrekord.iqna.ir

خبر جدید  نقاط قوت ۴۰ سال انقلاب اسلامی قابل مقایسه با حکومت طاغوت نیست
0/5 (0 نقد و بررسی)