بانک پاسارگاد
1:16:28 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاص افزون بر ۲۹میلیارد ریال اعتبار محروم زدایی به چهارمحال و بختیاری
امسال افزون بر ۲۹میلیارد ریال اعتبار محروم زدایی به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.
اختصاص افزون بر ۲۹میلیارد ریال اعتبار محروم زدایی به چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال وبختیاری،معاون حمایت وسلامت خانواده کمیته امداداستان گفت:بمنظور رفع محرومیت۲۹میلیارد ریال به دهستان موگویی، منطقه بازفت و دهستان منج در چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت. اختصاص افزون بر 29میلیارد ریال اعتبار محروم زدایی به چهارمحال و بختیاری

مهرداد شریف پور گفت: شناسایی، بررسی شرایط و امکانات موجود در مناطق محروم و بهبود وضعیت زندگی ساکنان این مناطق از رویکردهای کمیته امداد است.

وی بابیان اینکه ۱۵روستای واقع در دهستان موگویی ازمحرومترین مناطق شناسایی شده در استان هستند،افزود: ۷۲۷ میلیون تومان برای تأمین لوازم ضروری زندگی به مددجویان دهستان موگویی درشهرستان کوهرنگ اختصاص یافته است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان گفت:۸۱ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان برای کمک به پرداخت فرانشیز، رفع سوء تغذیه کودکان و کمک به امر ازدواج ساکنان منطقه اختصاص یافته است.

شریف پور بابیان اینکه کمک به ایجادزمینه اشتغال مددجویان وافرادنیازمند از کارکردهای مهم و اساسی کمیته امداد است گفت: ۷۰۰ میلیون تومان وام اشتغال به متقاضیان در دهستان موگویی و ۳۵۰ میلیون تومان نیز به مددجویان منطقه بازفت پرداخت میشود.

وی با اشاره به اینکه واحدهای مسکونی مقاوم توسط این نهاد با مصالح ساختمانی استانداردساخته میشود،گفت:یک میلیاردو ۶۲ میلیون تومان هم به منطقه بازفت در شهرستان کوهرنگ و دهستان منج در شهرستان لردگان برای کمک به تعمیر، تکمیل، بازسازی، بهسازی و مقاومسازی مسکن و بهسازی سرویسهای بهداشتی و حمام مددجویان این نهاد اختصاص یافته است.


منبع :: http://chb.iribnews.ir

خبر جدید  فعالیت سمن سرای تشکل های میراث فرهنگی و گردشگری در 12 استان کشور
0/5 (0 نقد و بررسی)